Webtekno Battle Silver Sistem Alınır mı?

Dopenian

Hectopat
Webtekno'nun Battle Silver adındaki sistemi fiyatına göre çok iyi. Ama SSD ve kasa sıkıntılı deniliyor. Sizce SSD ve kasayı değiştirmeli miyim? Ürünün linkini bırakıyorum. Battle Silver

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe varsa SSD değiştirebilirsiniz. Pek tavsiye edilmeyen bir üründür JD. Kasa hakkında nasıl bir sıkıntı var ? Kasa Corsair olarak gördüm. Kaliteli, güzel bir markadır.

Kasanın 80 plus sertifikası var mıdır?Ayrıca SSD'yi Toshiba yapsam sıkıntı yaşar mıyım?
Bildiğim kadarıyla VS550 model Corsair PSU var içinde. 80 Plus sertifikası var. Bence kasa ve PSU çok başarılı. SSD konusunda Toshiba nasıldır bilemiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır. JD markasından daha iyidir orası kesin diyebilirim.

Arkadaşlar ben sistemi Toshiba OCZ TR200 480GB SSD ile alacağım.Bu SSD iyi midir?Birde HDD koymayacağım.Bir sıkıntı oluşur mu?

Son düzenleme:
Dediğin gibi kasa ve içindeki PSU sıkıntılı dostum. Hadi kasayı bir nebze idare ettik diyelim. Ama PSU kronik sorunlu. Ha bu demek değildir ki aynı sorunlar seninde başına gelir. Tercih sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı