Webtekno Gold Sistem ne kadar süre idare eder?

emre1411

Centipat
Daha fazla  
PC toplamayı düşünüyorum ve internette hazır toplanmış bir PC'ye denk geldim. sizce bu PC bana kaç yıl boyunca oyunlarda Ultra veya yüksek ayarlarda 40-60 FPS arası iyi bir FPS değeri sunar?

2-3 yıl boyunca bana yeni çıkacak oyunlar dahil yüksek/ultra 40-60 FPS verse yeter sizce verir mi? malum RDR 2, Cyberpunk 2077 falan çıkacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra ayarlarda kesin bir şey söyleyemem ama yüksek ayarlarda 60 FPS alacağını düşünüyorum. Ekran kartın orta seviye bandında güçlü bir ekran kartı. 16 GB RAM'de var. İşlemcin zaten geçtiğimiz senenin fiyat performans işlemcisi. Ben rahatlıkla yüksek ayarlarda bütün oyunları 60 FPS üzerinde oynayacağından eminim.

Arkadaşa katılıyorum. Allah nasip ederse çok geç kalmadan Bronze alacağım ben de.
Yani çok rahat 5 sene Bronze da aynı şekilde yüksek ayarlarda ultra da olabilir götürür.

İnternette karşılaştırma videoları var. Bence rahat bir şekilde 3 sene götürür. 3 sene sonunda Ultra'dan High alabilirsiniz.

NOT: Tabii bu kullanıma da bağlı

internette karşılaştırma videoları var bence rahat bir şekilde 3 sene götürür 3 sene sonunda ultradan high alabilirsiniz

NOT:Tabi bu kullanımada bağlı
Örneğin adam pubg oynuyor. Sadece mithrain gibi oyunu profesyonel oynamak istersen bazı ayarlar ultra bazı ayarlar çok düşük gibi bırak 5 seneyi 7-8 sene götürür. Sistemdeki parçalar sağlam. İmkan varsa şimdi sipariş et

Aynen öyle. PC Hocasının son toplama bilgisayarına bakabilirsin. Ryzen 5 1600 ve RX590'lı bir sistem PUBG performansı gayet iyi. Kaldı ki senin alacağın Ryzen 5 2600 az da olsa fark olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı