Webtekno Silver Alınır mı?

Güzel bir sistem, SSD konusunda çok fazla sorun yaşayan kişi var, o yüzden komple çıkaramayacağımız için 120 GB versiyonunu alıp artan parayla 1 TB HDD alabilirsiniz.

Ek olarak: Gamepower PSU'lar hakkında bir bilgiye sahip değilim fakat Gamepower ürünü olarak faresini kullanmaktayım ve kaliteli.

SSD için neden böyle düşünüyorsunuz?
İşte aradığım soru! Size 6 yıldır çalıştığım metini okuyayım.
James Donkey, ÇanÇinÇon markalarına etiket basıp Türkiye'ye sunan ameleleri avlayan bir markadır. SSD'leri ilk 1 ay için iyi gözükse de 2. aya geçtiğinizde "KEŞKE" demeye başlıyorsunuz. Alınmaz, aldırılmaz. Şu konuyu dikkatlice incelemenizi istiyorum.
James Donkey SSD Uyum Sorunları - Technopat Sosyal
Verileriniz, eşeğe emanet edecek kadar değersiz değildir.

PSU çöp, kasa çöp, SSD çöp. Bu sisteme iyi diyen adam benim 10 yıllık emektara da iyi der.
Aşağıda belirttiğim sistemin işlemcisini Ryzen 5 2600 olarak değiştirerek alın, uzuuun süre götürür sizi.
DA-V4/R5 1600/Wraith Max Soğutucu/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB RAM/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Ben de bu bilgisayarı almayı düşünüyordum, bu konu açılalı bayağı olmuş evet ama bu İtopyadan alınan bir yer açıkcası İtopyaya ben de güvenmek istiyorum ama ürün hatalı gelirse müşteri hizmetleri kötü diyorlar ve ben bu bilgisayardan önce monitör sipariş ettim. 3 gün oldu hala ne kargoya verildi ne de harekete geçildi. Bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı