Webtekno Silver Sistem alınır mı?

GameGaraj Pollux 3A-GTX1650 sisteminin özellikleri aynıydı bununla, 2 hafta önce monitör+klavye+kulaklık+mouse şeklinde 6000 TL'ye aldım, Stok gelir mi bilmiyorum tabii. Gelirse değerlendirebilirsin, Crucial Ballistix 2x8 3000 MHZ RAM, Ryzen 5 1600 AF ve B450M-A Pro Max anakart yaptığında 6004 TL'ye geliyor.

Çöp çöp çöp gerçekten webteknoya hiç yakıştıramadım para için ne kötü sistemleri öneriyorlar adamlar bu sistemin kötü olduğunu anlayınca webteknoya sövemeyecekler mi?

Bunu alan kişi anlamıyordur sistemlerden. Webtekno diye güveniyordur büyük ihtimallle bu sistemden önceki sistemide kötü olduğu için, çok iyi sanıyordur gariban.

Turbox'un bile alıcısı varsa bu sisteme kim söver...

Bunu alan kişi anlamıyordur sistemlerden. Webtekno diye güveniyordur büyük ihtimallle bu sistemden önceki sistemide kötü olduğu için, çok iyi sanıyordur gariban.

Ama insafsızlar gidip A320 koymuşlar en giriş seviyesinden, RAM tek kanal 3000MHz ama CL16, işlemci desen çöpün çöpü. Tabii Turbox alıp dolandırılmakta var ama adamların kaç milyon abonesi var diye güvenip bu halde sırf para için böyle şeyler satınca daha çok koyuyor insana.

Bu 2 sistem nasl sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı