Webtekno Silver vs Webtekno Bronze

Parayı geri almam 2 haftaya kadar sürebilir. O zamana dolar artabilir, silverın fiyatı artabilir vs. Ederi 4000 civarı ikisinin de. Silver biraz az olabilir.
Ben senin yerinde olsam DA-V4' ü alırdım. Kargo geldiği zaman kargocuyla kutuyu birlikte açarım. Herhangi bir sorun olursa bu sayede sorunun kargoda olduğu tescillenmiş olur. Bence james donkey ve gamepowerla uğraşmaktansa itopyayla uğraşırım daha iyi.

Ben senin yerinde olsam DA-V4' ü alırdım. Kargo geldiği zaman kargocuyla kutuyu birlikte açarım. Herhangi bir sorun olursa bu sayede sorunun kargoda olduğu tescillenmiş olur. Bence james donkey ve gamepowerla uğraşmaktansa itopyayla uğraşırım daha iyi.
Gamepower neden bu kadar kötüleniyor anlamadım, farem var ve çok da güzel. Sıkıntısız 1 seneden uzun süredir kullanıyorum.
Demonte gönderimde kutuları açmadan mı yollarlar acaba?

Ben Gamepower Magnus v2 kulaklık almıştım. Yere düştü o kadar sert'te değil yavaş sonra mikrofon bozuldu. Servis'e yolladım. Bu sefer Kulaklığın bir tarafından az ses geliyor mikrofon'dan da az ses iletiyordu.

Ben Gamepower Magnus v2 kulaklık almıştım. Yere düştü o kadar sert'te değil yavaş sonra mikrofon bozuldu. Servis'e yolladım. Bu sefer Kulaklığın bir tarafından az ses geliyor mikrofon'dan da az ses iletiyordu.
Dostum o ürün en ucuz ürünü. Medusa vs olsa hadi, onu alarak bana sorarsan zaten hata yapmışsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı