Webtekno Silver vs DA-V3.5

V3.5'i şu şekilde özelleştirdim:
DA V3.5.png

Bu şekilde ssd ve kasa içime sindi gibi. Sonradan da bir ram daha taktık mı fıstık gibi olur diyorum. Fiyat: 3252 TL.

V3.5'i şu şekilde özelleştirdim:
Eki Görüntüle 424079

Bu şekilde ssd ve kasa içime sindi gibi. Sonradan da bir ram daha taktık mı fıstık gibi olur diyorum. Fiyat: 3252 TL.
Böyle daha alınası olmuş, aceleniz yoksa SSD'yi stok haliyle alıp RAM'e güncelleme yapabilirsiniz. İleride bütçeniz olursa koyduğunuz bu SSD'yi alabilirsiniz.

Silver mıııı?
V3.5 muuu? :D
Ben Silver tercih ederdim. Kasası daha kaliteli bence. Hem de Armor serisi bir kart almak risk ister. Ve itopya müşteri hizmetleri pek iyi değil.
Edit: V3.5'de alınabilir aslında. Armor serisi olması tek kötü yanı. Kasası güzel görünüyor ancak soğutması kötü olacak, o net. Armor serisi de olunca alev alır o kart 1-2 sene sonra.

Neye dayanarak söylüyorsunuz? Tamam soğutma sorunu olduğu ortada fakat alev alması... Biraz abartmadınız mı? Yani kullanıp da mı bu sonuca vardınız Armor serisi bir kartınız vardı da alev mi aldı?
Ya, neden her şeyi ciddiye alıyorsunuz, sıkıntılarınız mı var?
2 sene sonra o kartın fan sesinin 2 mahalle yukarıdan duyulacağını ve en az 80 derecede çalışacağını hepimiz biliyoruz. Alan herkes ısınmasından şikayetçi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı