Webtekno superior Bronze alınır mı?

Hatarito

Centipat
Bu sistemin.
Ekran kartını RX 570E.
Kasasını Corsair Carbide Spec Delta'ya.
SSD'sini Adata 630 240 GB'ye.
Değiştirerek 3426 liraya almam mantıklı olur mu?
Yaklaşık bir haftadır bu fiyat bandında bir sistem arıyorum da en mantıklısı bu gibi görünüyor.
Hem de Diyarbakir'da yaşadığım için yazları 45 50 dereceyi görebiliyoruz bunun için sectigim kasa sizce iyi bir kasa mıdır?
Teşekkür ederim.

Bence GTX 1650S RX570'den daha iyi. Ekran kartınızı değiştirmenize gerek yok, sistem güzel gözüküyor.

Bu sistemin.
Ekran kartını RX 570E.
Yaklaşık bir haftadır bu fiyat bandında bir sistem arıyorum da en mantıklısı bu gibi görünüyor.
Hem de Diyarbakir'da yaşadığım için yazları 45 50 dereceyi görebiliyoruz bunun için sectigim kasa sizce iyi bir kasa mıdır?
Teşekkür ederim.

İşlemci: R5 1600
Anakart (isteğe bağlı): B450 S2H
Kasa: Ranker Cygnus

Anakart yükseltmesiyle 3650TL oluyor.
Bence bir bak 😀

Alınmaz diyelim. İlki ekran kartında ısınma sorunu olabilir. İkincisi kasa kötü, en kötü Carbide Spec 05 yapmalısın. SSD kötü, en kötü Toshiba yapmalısınız. Onun yerine kendiniz toplasanız.
R5 1600.
Gigabyte B450M S2H 3200 MHz
INNO3D GTX 1650 Super
8 GB 3000 MHz RAM
Corsair Spec 05.
Kingston 480 GB SSD.
Neredeyse aynı fiyat, ama çok daha iyi ve kaliteli.

Bu sistemin.
Ekran kartını RX 570E.
Teşekkür ederim.
Kasa fikrine katılıyorum. Ama o SSD almak intihar gibi olur. Bilindik bir SSD tercih edin. Ucuz etin yahnisi durumları. Sistem genel manada fiyat üzerinden düşününce iyi.

Alınmaz diyelim. İlki ekran kartında ısınma sorunu olabilir. İkincisi kasa kötü, en kötü Carbide Spec 05 yapmalısın. SSD kötü, en kötü Toshiba yapmalısınız. Onun yerine kendiniz toplasanız.
R5 1600.
Gigabyte B450M S2H 3200 MHz
INNO3D GTX 1650 Super
8 GB 3000 MHz RAM
Corsair Spec 05.
Kingston 480 GB SSD.
Neredeyse aynı fiyat, ama çok daha iyi ve kaliteli.
kasa mı kötü ?
kasa piyasadaki en iyi fiyat performans kasası.
kasa değişimi yazımı görmediniz diye düşünüyorum.
Kasa fikrine katılıyorum. Ama o SSD almak intihar gibi olur. Bilindik bir SSD tercih edin. Ucuz etin yahnisi durumları. Sistem genel manada fiyat üzerinden düşününce iyi.
xpg yi seçince sistem fiyatı 3600u geçiyor.
sizce toshiba almam mantıklı mıdır ?

Kasa mı kötü?
Kasa piyasadaki en iyi fiyat performans kasası.
Kasa değişimi yazımı görmediniz diye düşünüyorum.

XPG'yi seçince sistem fiyatı 3600U geçiyor.
Sizce Toshiba almam mantıklı mıdır?

Toshiba iyidir. Kasayı forumda pek önermiyorlar, Corsair alman daha iyidir. Ekran kartında Phoenix serisi ısınıyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı