Webtekno teknozne alınır mı?

Bütçe
4100
Güzel kardeşim herkes burada sana önce PSU değiştir diyorsa, bir bildikleri vardır. PSU sistemini yakarsa, monitörüne görüntü verecek bir bilgisayarın kalmayacak. Bu sistemi ya alma ya da PSU değiştir.

İkinci konu ise bu fiyata düz 1650 alıyorsun. 1650 Super değil. Bence daha iyi sistem toplanabilir. Ayrıca bu düz 1650 eski TUF serisinden.

1650 Super'le değşiştiriyorum dedim zaten. İlk mesajımda.
Güzel kardeşim herkes burada sana önce PSU değiştir diyorsa, bir bildikleri vardır. PSU sistemini yakarsa, monitörüne görüntü verecek bir bilgisayarın kalmayacak. Bu sistemi ya alma ya da PSU değiştir.

İkinci konu ise bu fiyata düz 1650 alıyorsun. 1650 Super değil. Bence daha iyi sistem toplanabilir. Ayrıca bu düz 1650 eski TUF serisinden.

O zaman bana bu fiyatı aşmayacak sekilde sistem toplar mısın?
Ekran kartı kötü, sırf onun için almazdım ben.

23 TL farkla 1650 Super ekleyin, SSD Seagate yapın. PSU'da değişirse adam olur bu sistem.

Öyle yaptım zaten ilk mesajda yazdım ama kimse okumadan yazıyor herhalde:D.

Son düzenleme:

İşlemcin en fazla o kadar destekliyor.
asdfgafg.png

1650 Super'le değşiştiriyorum dedim zaten. İlk mesajımda.
O zaman bana bu fiyatı aşmayacak sekilde sistem toplar mısın?
Açıkcası düşük bütçelerde, hazır sistemler daha avantajlı oluyor, Toplamaya çalıştım bütçe bayağı aşıyor. 1650Super ile değiştireceğim yazmışsın, görmemişim.

Şöyle yap o zaman;
İşlemci, anakart, Ram, kasa aynı.
Ekran kartı 1650 Super, SSD Kioxia Exceria 480GB,PSU Cooler Master Elite V4 500W.

4320₺'ye geliyor. 200 lira bütçe artırmak çok zor oluyorsa, SSD'yi 240GB ile değiştirebilirsin. Böylece 4133₺ oluyor.

Geri
Yukarı