Webtekno Teknozone Power Boost PSU Kullanıyor

Bu sistem 2'ye katlar o sistemi sorunsuz SSD , kaliteli kasa ve PSU.
Cv550 dışındaki daha ucuz tüm PSU'lar çöp. Bu da fiyatı yukarı çekiyor. Alınmaz.
VS550 gayet iyi PSU.
DA-SISTEM4/AMD Ryzen 3 3100/SAPPHIRE RX 5500 XT PULSE OC 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
300 TL daha fazla o da RAM parası olsun.

Bana öyle bi sistem lazim 3k ya

Ekran kartında ısınma problemi var Evo değil onu da unutmuşsun.

Bir de bu fiyata imkansız sistem yazmışlar. Teknoloji sayfalarında şu ana kadar gördüğüm en kötü sistem olabilir.

Bir de PUBG testinde "Screen Scale" (Türkçesini bilmiyorum) ayarını 70'e çekmişler. Şaka gibi gerçekten. FPS arttırmak için yapmadıkları şey kalmamış.

Şaşırmıyorum artık, siz de alışsanız iyi olur.

O kalitesiz kasa ve PSU'ları kime ''kaktıracak"lar sanıyorsun?

Sistem çöp bu arada.
Technopat Vatan Bilgisayardan paylaştığı son sistemde alternatif bir sistem daha koyup o sisteme Rampage Kasa ve PSU koydu. Ben asıl ona şaşırmıştım.

Aslında özelleştirme ile alınabilir. Ekran kartını 1650 Super'e, SSD'yi Seagate SSD'ye, PSU'yu Cooler Master V4 Elite 600W +80'e, anakartı ASUS Prime H410M D, RAM'i de 3200MHz yaparsınız tabii 2933'te çalışır. Sistem 4373 liraya gelir. O zman alınır, kaliteli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…