Webtekno Teknozone Power Boost PSU Kullanıyor

Bu sistem 2'ye katlar o sistemi sorunsuz SSD , kaliteli kasa ve PSU.
Cv550 dışındaki daha ucuz tüm PSU'lar çöp. Bu da fiyatı yukarı çekiyor. Alınmaz.
VS550 gayet iyi PSU.
Kasa ve PSU değişse bile alınmaz. Kasa değişecek, PSU değişecek, SSD değişecek, mümkünse GPU değişecek...

Liste uzar gider. Aynı bütçeye çok rahat eli yüzü düzgün 10100F + RX 560 sistem toplanır. Evet, belki 1650'den daha güçsüz 560 ama hiç olmasa patlamaz :=)
DA-SISTEM4/AMD Ryzen 3 3100/SAPPHIRE RX 5500 XT PULSE OC 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
300 TL daha fazla o da RAM parası olsun.

Selamlar, hemen hızlıca konuya giriyorum, webtekno 3 dakika önce paylaştığı yeni sistem videosunda baktım ki Power Boost marka PSU kullanmış. Arkadaşlar Power Boost markasına lütfen güvenmeyin o yüzden bu sistemi alırken PSU ve RAM yükseltmesi yapın. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Ekran kartında ısınma problemi var Evo değil onu da unutmuşsun.

Aslında özelleştirme ile alınabilir. Ekran kartını 1650 Super'e, SSD'yi Seagate SSD'ye, PSU'yu Cooler Master V4 Elite 600W +80'e, anakartı ASUS Prime H410M D, RAM'i de 3200MHz yaparsınız tabii 2933'te çalışır. Sistem 4373 liraya gelir. O zman alınır, kaliteli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı