Webtekno vs Donanım Arşivi G2

Enesylm4z

Hectopat
Daha fazla  
Aralarında pek bir fark göremedim ben. Webtekno'nun kasası daha küçük ve değişik bir tasarıma sahip olduğu için 100 lira daha pahalı.

Webtekno'nun kasasının amacı sadece "ışıklı mışıklı şekilli şukullu" olması. Videoda da demişler bu anakartı seçmemizin nedeni 3400MHz'e kadar bellek hızı desteklemesi diye, taktıkları bellek maksimum 2666MHz destekliyor. Saçma bir konfigürasyon.

DA G2 daha mantıklı.

Aralarında pek bir fark göremedim ben. Webtekno'nun kasası daha küçük ve değişik bir tasarıma sahip olduğu için 100 lira daha pahalı.
G2 daha mantıklı.
Webtekno'nun kasasının amacı sadece "ışıklı mışıklı şekilli şukullu" olması. Videoda da demişler bu anakartı seçmemizin nedeni 3400MHz'e kadar bellek hızı desteklemesi diye, taktıkları bellek maksimum 2666MHz destekliyor. Saçma bir konfigürasyon.

DA G2 daha mantıklı.

Bu ay içinde sistem alıcağım da, ikisinden birini almaya karar vermekte zorlandığım için sorayım dedim. Fikirleriniz için teşekkür ederim. Donanım Arşivi G2 almaya karar verdim.

8GB olan ile 4 GB olan RX570 arasında iki kat fark yok. Hatta neredeyse hiç fark yok. O yüzden James Donkey yerine diğerini tercih etmen yararına olur.

376136
Bende bunu topladım. Üstteki arkadaşın attığı sistemde alınır. G2 ve diğeri alınacak gibi değil.

Webtekno'nun topladığı kasayı almak mı daha iyi, yoksa Donanım Arşivi G2 yi mi almak daha mantıklı?

Webtekno'nun kasası: https://www.incehesap.com/armor-2578-webtekno-r5-2500x-fi…/…

Donanım Arşivi G2: https://www.itopya.com/da-g2-r5-2500x-asus-rx570-strix-oc-…/

Ekran kartı farklarını biliyorum fakat James Donkey SSD olunca kalitesi kötü dedikleri için sorayım dedim.
Kesinlikle G2 al hem ramin frekansı daha büyük hemde James Donkey SSD alınmaz. Vidaları takarken bile sıkışma yapıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı