WeChat Hesap Oluşturma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
rica edersem benide eklerseniz memnun olurum . ticari işlerimde kullanmak isterim..sıze mail attım
we chat e beni ekleyebilecek varmadır acaba yardımlarınızı rica edıyorum
Eylül ayında tekrar deneyebiliriz bu ayki haklarım da doldu maalesef.

Pastak pistak ne demek
Benimde yardıma ihtiyacım varda
Pastak pistak bize yaşlı bir amcadan miras kalan söz :) yabancı müzik dinlerdik mahallede o da derdi " o nasıl bı müzik öyle pastak pistak " o da bize ordan kaldı. Bi anlamı yok. Amcaya göre yabancı müziğin anlamsızlaştırılması diyebiliriz :😂
Arkadaşlar devamlı olarak yazıyorum ama sanırım mesaj arkalarda kayboluyor. Sayın yeni üyelik yapıp WeChat referansı isteyen arkadaşlar. Benim WeChat aboneliğim yok. Almıştım 2 gün sonra sildiler hesabı o yüzden ben de başka uğraşmadım. Wechat için referans isteyen arkadaş bana boşuna mail atmayın. Yardımcı olmayı çok isterdim ama maalesef durum böyle. Üyelik için 1 ay bekliyorsun adamlar 2 günde çoklu hesap kullanımı deyip hesabı sildiler. Size tavsiye hangi cihazda kullanacaksanız onun üzerinden QR kodu oluşturun. Aksi taktirde alınan WeChat üyeliğini başka cihazda kullanmaya çalışınca aynı hesabı çoklu kullanım deyip siliyorlar. Herkese hayırlı günler. Umarım uğraştığınıza değecek bişey için alıyorsunuzdur WeChati. Yoksa değmez.
Arkadaşlar devamlı olarak yazıyorum ama sanırım mesaj arkalarda kayboluyor. Sayın yeni üyelik yapıp WeChat referansı isteyen arkadaşlar. Benim WeChat aboneliğim yok. Almıştım 2 gün sonra sildiler hesabı o yüzden ben de başka uğraşmadım. Wechat için referans isteyen arkadaş bana boşuna mail atmayın. Yardımcı olmayı çok isterdim ama maalesef durum böyle. Üyelik için 1 ay bekliyorsun adamlar 2 günde çoklu hesap kullanımı deyip hesabı sildiler. Size tavsiye hangi cihazda kullanacaksanız onun üzerinden QR kodu oluşturun. Aksi taktirde alınan WeChat üyeliğini başka cihazda kullanmaya çalışınca aynı hesabı çoklu kullanım deyip siliyorlar. Herkese hayırlı günler. Umarım uğraştığınıza değecek bişey için alıyorsunuzdur WeChati. Yoksa değmez.

Son düzenleme:
Arkadaşlar gerek Technopat Sosyal içinden gerekse dışarıdan bir çok istek geliyor. Aylık sınır olduğu için maalesef herkese yardımcı olamıyorum. Daha önce referans olduğum sayısız arkadaşlardan ricam konu altına en azından bir mesaj bırakırsanız hep birlikte yardımcı olmaya çalışalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı