WeChat referans

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim WeChat hesabım var. Çin'e gitmiştim daha öncesinde nedir bu referans olayı? Yardım edebileceksem edeyim. Konu eski ama bir arkadaş yazdığı için yazıyorum.

Hocam merhaba DC arkadaş isteklerinize bakabilir misiniz?

Merhaba wechat hesabı oluşturdum da karedkod okutmasi gerekiyormuş daha önce wechat olan bir arkadaşın referans olabilrmisiniz rica etsem

Benim WeChat hesabım var. Çin'e gitmiştim daha öncesinde nedir bu referans olayı? Yardım edebileceksem edeyim. Konu eski ama bir arkadaş yazdığı için yazıyorum.
Bana da yardımcı olur musunuz

hocam discordtan istek attım yarcımdı olursanız sevinirim

Çok sağ olun oyuna girmem lazim da barkod var, onu gönderirim size. Onu okutmaniz lazı, m kod gelecek size bana soyiceksiniz, ben de onu yazacağım. Hesap açmış olacağım o zaman.

İstek attım hocam bana yardımcı olursanız çok sevinirim Yakup#4053 benim DC size zahmet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sağ olun oyuna girmem lazim da barkod var, onu gönderirim size. Onu okutmaniz lazı, m kod gelecek size bana soyiceksiniz, ben de onu yazacağım. Hesap açmış olacağım o zaman.

İstek attım hocam bana yardımcı olursanız çok sevinirim Yakup#4053 benim DC size zahmet.

Kullanmıyorum artık yukarıdaki mesajda da belirttim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı