Wednesday dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

FalseTrue

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Bu diziyi gerçekten nedense çok sık görmeye başladım. Güzel gibi geldi. Sınav dönemimden sonra sizce izlemeye başlamalı mıyım? Ve siz diziye 10 üzerinden kaç puan verirdiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bence bayağı güzel atmosferi falan konusu da güzel daha ne olsun ayrıca hatun çok güzel.

Çerezlik keyifli bir diziydi. Bazı yerleri aşırı cringe gelse de günümüz dünyasında belirli kitleleri kendine çekmek için yapılan şeyler olduklarından çok dert etmedim.

Güzel ama Squid Game gibi yapmasalar olmayacaktı. Suyunu çıkarana kadar övmekten çekinmiyorlar. Ben 10 üzerinden 7.5 veririm.

Evet. İzlemeden önce bu konuyu açmamın sebebi her yerde ismini o bizim eskiden kuzenlerle (abi aynaya 3 kez blood mary dersen lanetleniyon) dediğimiz yerden hatırladığım garip bir dansın editlerini görmem. Squid Game gibi boşu boşuna abartıldığını normal kalitede bir dizi olduğunu düşündüm.

Öncelikle selam. Bu diziyi gerçekten nedense çok sık görmeye başladım. Güzel gibi geldi. Sınav dönemimden sonra sizce izlemeye başlamalı mıyım? Ve siz diziye 10 üzerinden kaç puan verirdiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Hoş bir dizi ilginizi çektiyse izleyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı