Çözüldü "Welcome to OIV.US" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, tam 3 saattir bir site arıyorum. GTA 5 araba modları yüklemek için çok eskiden giriyordum. Bu siteyi geri buldum girdim. Bu hatayı veriyor giremiyorum siteye. Rica etsem yardım edebilir misiniz? Para mı ödemem gerek?

1652613033969.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Girmeye çalıştığınız sitenin yazılı adresi (technopat.net gibi) artık kullanımda değil. Siz isterseniz o sitenin adını alabilirsiniz. Bu da domain servisi demektir.
Girmeye çalıştığınız sitenin yazılı adresi (technopat.net gibi) artık kullanımda değil. Siz isterseniz o sitenin adını alabilirsiniz. Bu da domain servisi demektir.

Çözüm
Hocam diğer us sitelerindede aynı diyor. Buraya sadece Amerikalılar giriyor. Türkler girmek isterse ya VPN ya da para vermek gerekiyor diye anladım.
Domain adresi satılmış.
Bir kaç daha böyle mesaj gelirse çözüm olarak işaretleyeceğim birisini.

Domain adresi satılmamış, boşa çıkmış. Kimsede olmadığı için sizin satın alabileceğinizi söylüyor ekranda da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı