Welder marka saat nasıldır?

Cinsiyetinizi bilmiyorum ancak linkteki saat kadın saati ona dikkat edin. Welder marka saat kullandım 3 sene kadar, yıprandığı için sattım ama çok memnundum. Kısacası kalitesini ve tasarımlarını oldukça seviyorum.

Cinsiyetinizi bilmiyorum ancak linkteki saat kadın saati ona dikkat edin. Welder marka saat kullandım 3 sene kadar, yıprandığı için sattım ama çok memnundum. Kısacası kalitesini ve tasarımlarını oldukça seviyorum.
Welder kadın saatleri 36 mm erkekte moody olanlar 45 slim olanlar 42 mm :) kadın olmaması lazım. Nasıl bir yıpranma oldu acaba bilgi verir misiniz?

Bayan saat modelleri yazıyor da kategoride ondan öyle düşündüm. Yıpranma derken aslında benim suçum, siyah kaplamalı bir saat kullanıyordum ve saatimi sağa sola çarpmayı çok severim. Sürekli çarptığım için çarptığım ve sürttüğüm yerlerde boyasında biraz bozulma oldu. Sizin modelde böyle bir sıkıntı olacak gibi görünmüyor.
Yıpranmaya örnek olarak da bunu gösterebilirim (Benim saatim değil rastgele buldum):
1572274543116.png

Bayan saat modelleri yazıyor da kategoride ondan öyle düşündüm. Yıpranma derken aslında benim suçum, siyah kaplamalı bir saat kullanıyordum ve saatimi sağa sola çarpmayı çok severim. Sürekli çarptığım için çarptığım ve sürttüğüm yerlerde boyasında biraz bozulma oldu. Sizin modelde böyle bir sıkıntı olacak gibi görünmüyor.
Yıpranmaya örnek olarak da bunu gösterebilirim (Benim saatim değil rastgele buldum):
Eki Görüntüle 453112
Mineral cam kullanıldığı için bir de dışbükey oluşundan dolayı kolay çizildiği söyleniyor böyle bir şikayetiniz oldu mu ? Swiss made saatim var o safir cam olduğu için pek çiziği yok camında temiz kullanan birisiyim ancak çok fazla çizilme ile ilgili yorum gördüm.

2-3 adet çiziği vardı, görmek için dikkatli bakmanız gerekiyordu diyebilirim. Kullanımınıza bağlı aslında, saati sağa sola çok çarpan, sürten biri değilseniz camdan yana bir sorun yaşamazsınız. Ben bile belirgin çizik oluşturamadıysam o saatte kolay kolay çizilmiyordur :D

2-3 adet çiziği vardı, görmek için dikkatli bakmanız gerekiyordu diyebilirim. Kullanımınıza bağlı aslında, saati sağa sola çok çarpan, sürten biri değilseniz camdan yana bir sorun yaşamazsınız. Ben bile belirgin çizik oluşturamadıysam o saatte kolay kolay çizilmiyordur :D
Teşekkür ederim ilginiz için 😂

@painkiller Saati ilk taktığımda bende mi bir yanlışlık var diye düşünmüştüm açıkçası gerçekten garip hissettiriyor. Ama alışınca kullanıma bir engel oluşturmuyor sadece cinslik yapmışlar :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı