Western Digital Purple 1 TB HDD ne kadar eder?

Xxzeroxx

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar. elimde paketinden çıkarılıp hiç PC ye dahi takılmayan harddisk mevcut.bunu satsam ederi nedir acaba? bu arada 4 sene oldu bozulma vs. yaşanır mı kutuya koyup dolabımda duruyordu ?

Western Digital Purple WD10PURZ SATA 3.0 5400 RPM 3.5" 1 TB Harddisk

Herkese selam. Elimde paketinden çıkarılıp hiç PC'ye dahi takılmayan hard disk mevcut. Bunu satsam ederi nedir acaba? Bu arada 4 sene oldu bozulma vs. yaşanır mı kutuya koyup dolabımda duruyordu?

Western Digital purple WD10PURZ SATA 3.0 5400 RPM 3.5" 1 TB hard disk.

600-800'e satabilirsin sanırım bozulma konusunda test etmeden bir şey diyemem.

Benimki de paketinden acıkıp hiç kullanılmadı ne kadar fiyat oynayabilir ki.

Hocam 4 yıl beklemiş hiç test ettinizmi ben olsam öyle bir ürüne sıfır fiyatı hayatta vermem.

Yine de 2.el olarak değerlendiriliyor 0'a yakın fiyatlara koyarsanız satmanız epey zor insanlar 100-200 lira fark için 2.el tercih edeceklerini düşünmüyorum.
Yani o zaman 900 liraya koysam nasıl olur birde 4 senedir hiç kullanılmadı takılmadı bozulma ihtimali varmı dır?

Yani o zaman 900 liraya koysam nasıl olur bir de 4 senedir hiç kullanılmadı takılmadı bozulma ihtimali var mı dır?

Hoçam HDD olduğu için olabilir test edin çalışıyorsa ürün test ettim çalışıyor deyin böyle arafta kalmış bir ürün çok almak istemeyebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı