Wfyoot.exe virüs mü?

bnebatu

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Bu sabah bilgisayarı açayım dedim ancak açar açmaz wfyoot.exe diye bir hata verdi.
(Hatayı kapattım tam hatırlamıyorum ancak wfyoot.exe başlatılamıyor gibi bir şeydi.) Bu wfyoot.exe virüs gibi bir şeymi veya normal bir hata mı? Yardım eder misiniz?

Evet hocam virüs Reddit ve diğer kaynaklarda böyle gösteriyor.
Kaspersky, Malwarebytes, HitmanPro, ESET bunlardan biri ile taratın ben olsam hepsiyle teker teker tam tarama yapardım kafam rahat olurdu ve eğer silinir ise işinize devam edebilirsiniz silinmez ise format tek çözümü olacaktır.
Bir de kullandığınız programlar neler acaba ne indirdiniz?

Evet hocam virüs Reddit ve diğer kaynaklarda böyle gösteriyor.
Kaspersky, Malwarebytes, HitmanPro, ESET bunlardan biri ile taratın ben olsam hepsiyle teker teker tam tarama yapardım kafam rahat olurdu ve eğer silinir ise işinize devam edebilirsiniz silinmez ise format tek çözümü olacaktır.
Bir de kullandığınız programlar neler acaba ne indirdiniz?
Yalnızca bir oyunu satın almadan önce denemek için crack indirmiştim, şuan malwarebytes ile taratıyorum

Tabi ki olabilir öyle şeyler hangi siteden ve hangi crack'i indirdiniz bilinçli olalım yanlışıkla indirmeyelim.
Hangi siteden indirdiğimi hatırlamıyorum ancak gog setubu ile indirmiştim

Malwarebytes ile tarattım, birşey bulmadı, bir sorun varmıdır?

Son düzenleme:
Hangi siteden indirdiğimi hatırlamıyorum ancak GOG setupu ile indirmiştim.

Malwarebytes ile tarattım, bir şey bulmadı, bir sorun var mıdır?

Bende de ayni virüs vardı.

Bu programı indiri taratın bu siliyor Malwarebytes veya Kaspersky silmiyor.

Ben kendimden biliyorum bir tane 3D modeleme programı alacaktım ama paravermeden önce bir crack la bir 2 ay kulanayım dedim demez olaydım böyle bir virüs bulaştırdım sonra Windows arama cubuğu giti sonra Win + R deki Shell: Startup giti oraya erişimim yok tu.
En son hatırladığım kadarıyla Görev Yöneticisi'nden başlagıç sekemesine girip bulmuştum setup diye gözüküyordu orada dosya konumuna gitim ama velakin bir şey falan yapamıyordum sosyaldaki insanlar bana yardımcı oldu nasıl sileceğimi öretiler bende sildim bu bilgiyi bende aktarayım dedim umarım yadımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı