Whatsapp 92+ numaralar arıyor

Nasıl bir veri dağıtma olayı varsa daha 2 hafta önce yeni aldığım numaramı bile bulmuş yazıyorlar. Akıl alır gibi değil. Engelleyin gitsin hocam cevap vermeye bile gerek yok.

Bana da Hindistan'dan ve Amerika'dan sesli mesajlar geliyor WhatsApp üzerinden, dolandırıcıdır diye engelleyip geçiyorum. Siz de çok takılmayın, engelleyin geçin.

Dolandırıcıların dolandırıcılık yapma sezonu başladı maalesef. Bu tarz numaraların önüne geçebilmek pek mümkün değil. Her ne kadar engelleseniz de farklı numaralardan yazıyorlar. Her yazdıklarında gönderdikleri hiçbir bağlantıya tıklamadan engelleyeceksiniz, başka yolu yok. Bana uzun zamandır yazmıyorlar :D Sanırım benim peşimi bıraktılar.

Yav 11 yaşındaki bedava panel kullanan veletlerden bahsediyorum bedava panel kullanıyolar ama çoğu virüslü.

Bu şahıslara herhangi bir soruşturma falan yapılmıyor mu hocam? Ya da yakalanmıyorlar mı? Hiç bitmiyorlar gün geçtikte iyice çoğalıyorlar. MİT bünyesinde siber istihbarat başkanlığı kuruldu geçenlerde. Herhangi bir müdahale gelir mi acaba🤔

Beni de Afrika'dan arıyorlar. Çak engeli gitsin nereden yazıyorsa.

Aynısı şimdi oldu Somali'den aradılar 2 kere aynı numara profil resmi sarışın bir kadın Londra gibi bir yerde arkadan profil fotoğraflı bir kadın engelledim.

Şöyle bir çözüm yaptım gizlilikten gelen aramaları sessizleştirdim arada bakarım engeller geçerim.

Anlamadığım numaramı nasıl buluyorlar, ama bence bunun bir çözümü yok sıfır bir numara alsakta birkaç ay içinde yine aynısı olacak.

Panik yapmaya gerek yok.

Dolandırıcıların dolandırıcılık yapma sezonu başladı maalesef. Bu tarz numaraların önüne geçebilmek pek mümkün değil. Her ne kadar engelleseniz de farklı numaralardan yazıyorlar. Her yazdıklarında gönderdikleri hiçbir bağlantıya tıklamadan engelleyeceksiniz, başka yolu yok. Bana uzun zamandır yazmıyorlar :D Sanırım benim peşimi bıraktılar.
Yaz geldi 13 yaş çocukların panel sezonu

Aynısı şimdi oldu Somali'den aradılar 2 kere aynı numara profil resmi sarışın bir kadın Londra gibi bir yerde arkadan profil fotoğraflı bir kadın engelledim.

Şöyle bir çözüm yaptım gizlilikten gelen aramaları sessizleştirdim arada bakarım engeller geçerim.

Anlamadığım numaramı nasıl buluyorlar, ama bence bunun bir çözümü yok sıfır bir numara alsakta birkaç ay içinde yine aynısı olacak.

Panik yapmaya gerek yok.
Benimki biraz doğayı seviyor galiba çiçek felan koymuş

Geri
Yukarı