WhatsApp Aero güvenilir mi?

Merhabalar arkadaşlar.
WhatsApp Aero kurmayı düşünüyorum, güvenilir mi? WhatsApp'ten banlanır mıyım? Bir de okuduğum bazı yerlerde, güvenlik problemi olduğunu söylüyordu. Öyle bir problem var mı? Bilgili arkadaşlar, bilgilendirirse sevinirim.

Hocam güvenli değil. Bilgileriniz vs direkt olarak riske girer

Son düzenleme:
@cankute, şu an evde değilim. Eve geçince izleyebilirim, izledikten sonra unutmazsam geri dönüş yaparım. Yazarsınız, oldu mu?
WhatsApp Aero'yu hala kullanmaya devam ediyor musunuz? Özellikleri oldukça ilgi çekici ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olduğundan dolayı şimdiye kadar herhangi bir veri sızıntısı gibi gizlilik veya güvenlik konusunda kritik bir sorun yaşayan ile karşılaşmadım. Yakın çevremde de kullanan insanlar var. Bu tarz sorunlar yaşanmış olsaydı mutlaka her yerde haberi çıkar ve yayınlanırdı diye düşünüyorum. Gizlilik ve güvenlik takıntısı olanlar zaten en başta WhatsApp gibi bir mesajlaşma uygulaması kullanmamaları gerekiyor. Onlara göre en iyi uygulamalar Signal ve Telegram.

Konudan sapmak istemem. Kısaca WhatsApp Aero'yu tavsiye eder misiniz? Uzun süre kullanım deneyimlerinize bağlı olarak karşılaştığınız bir sorun oldu mu? Ayrıca Can Değer'in videosunu bende izlemiştim ve baya mantıklı konuşuyor. Yinede normal WhatsApp sunucularını kullanıyor ise bir sorun olacağını sanmam.
AeroInsta'yı hali hazırda zaten kullanıyorum ve oldukça işlevsel buluyorum. Şimdiye kadar herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. Bu nedenle aynı şekilde WhatsApp Aero'yu da indirmek istiyorum ancak kurmadan öncesinde bir araştırmak istemiştim.

Ek olarak bizzat mod yapımcısının hazırlamış olduğu şöyle bir yazı var: Aero kodları nasıl incelenir? Aero uygulamaları güvenli midir? - WhatsApp Aero Official Forum

Bu yazıya istinaden neler düşünüyorsunuz? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @SSDKullaniyorum @Engin.

Son düzenleme:
Kaldı ki Signal'de öyle güvenilir sayılmaz :D

Onun dışında programa gelecek olursak birçok arkadaşımın gerçek yüzünü gördüm, birçok kişinin hainliğini ortaya çıkardım bu programla :D Bayağı işime yaradı ancak bir süre sonra işime yaramamaya başladı. Dolayısıyla ben de sildim ve kullanmamaya başladım. Kaldı ki o kadar yaygın olarak kullanılan bir programın veri ihlali gibi bir saçmalık yapacağını açıkçası ben düşünmüyorum. Founderi de Technopat'a üyeydi sanırım, bir konuda görmüştüm.

Kaldı ki Signal'de öyle güvenilir sayılmaz :D

Onun dışında programa gelecek olursak birçok arkadaşımın gerçek yüzünü gördüm, birçok kişinin hainliğini ortaya çıkardım bu programla :D Bayağı işime yaradı ancak bir süre sonra işime yaramamaya başladı. Dolayısıyla ben de sildim ve kullanmamaya başladım. Kaldı ki o kadar yaygın olarak kullanılan bir programın veri ihlali gibi bir saçmalık yapacağını açıkçası ben düşünmüyorum. Founderi de Technopat'a üyeydi sanırım, bir konuda görmüştüm.
Hocam bir yandan şöyle düşünmek lazım: Kim neden hayrına çoğu gizli modlu özelliği bedava dağıtsın ki? İlla ki bir çıkar vardır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı