WhatsApp Aero'ya WhatsApp sohbetlerini aktarma

İşletim sistemi
Android

ArtiAnius

Centipat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
KASA : İNTEL İ3 12100F / ASUS PRİME H610M-K / GOODRAM 2X8 GB RAM 3200MHZ / MLD M300 500GB M.2 SSD / ASUS DUAL RX6600 / RAMPAGE ZUKO
Arkadaşlar WhatsApp Aero'ya nedense WhatsApp'ta yedeklediğim mesajları aktaramıyorum. Bunun bir yolu var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, yok. Ama şanslıysanız bazen otomatik bir şekilde geliyor fakat gelmediyse getirme şansınız yok. Aero'nun kendi yedek sistemi var ve kendi yedekleme sistemiyle yedek aldığınızda o dosyayı aktarırsanız geri geliyor.

Tabii ki aktaramazsın. Android -- Media içerisinde normal WhatsApp dosyaları com.whatsapp olarak yer alır. WhatsApp Aero kullanınca com.aerolla isminde yer alması gerekiyor. Normal com.whatsapp klasör ismini com.aerolla yaparsan dosyaları görür. Gerçi şu an com.aerolla isminde klasör zaten vardır sende. Onu silip diğerinin adını değiştirmek gerekir. Bununla uğraşmak yerine WhatsApp Plus kurarsan normal WhatsApp dosyalarını görebiliyor. Özellikler olarak pek farkı yok Aero ile. Bunları yapmadan önce com.whatsapp klasörünü yedeklemeni öneririm silmediysen eğer. Normal whatappı silince çoğu telefonda bu klasörde siliniyor, bazı telefonlar silmeden soruyor, dikkat etmek lazım.

Tabii ki aktaramazsın. Android -- Media içerisinde normal WhatsApp dosyaları com. WhatsApp olarak yer alır. WhatsApp Aero kullanınca com. Aerolla isminde yer alması gerekiyor. Normal com. WhatsApp klasör ismini com. Aerolla yaparsan dosyaları görür. Gerçi şu an com. Aerolla isminde klasör zaten vardır sende. Onu silip diğerinin adını değiştirmek gerekir. Bununla uğraşmak yerine WhatsApp Plus kurarsan normal WhatsApp dosyalarını görebiliyor. Özellikler olarak pek farkı yok Aero ile. Bunları yapmadan önce com. WhatsApp klasörünü yedeklemeni öneririm silmediysen eğer. Normal whatappı silince çoğu telefonda bu klasörde siliniyor, bazı telefonlar silmeden soruyor, dikkat etmek lazım.

Tabii ki aktaramazsın. Android -- Media içerisinde normal WhatsApp dosyaları com. WhatsApp olarak yer alır. WhatsApp Aero kullanınca com. Aerolla isminde yer alması gerekiyor. Normal com. WhatsApp klasör ismini com. Aerolla yaparsan dosyaları görür. Gerçi şu an com. Aerolla isminde klasör zaten vardır sende. Onu silip diğerinin adını değiştirmek gerekir. Bununla uğraşmak yerine WhatsApp Plus kurarsan normal WhatsApp dosyalarını görebiliyor. Özellikler olarak pek farkı yok Aero ile. Bunları yapmadan önce com. WhatsApp klasörünü yedeklemeni öneririm silmediysen eğer. Normal whatappı silince çoğu telefonda bu klasörde siliniyor, bazı telefonlar silmeden soruyor, dikkat etmek lazım.

Yaklaşık 2.5-3 yıl önce falan geliyordu ancak şu an gelmiyor ve hani acaba Aero'ya geçsem mi kalsam mı diye arada kaldım sadece 10 kişiyle önemli mesajlaşmalarım var ama bilemedim

Geri
Yukarı