WhatsApp Android Beta, Etkinlik Oluşturma Özelliğini Test Ediyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
WhatsApp Android Beta Etkinlik Oluşturma

WhatsApp en son Android Beta sürümünde topluluk grup sohbetlerinde etkinlik oluşturma özelliğini test etmeye başladı. WABetaInfo, özelliğin Android 2.24.9.20 beta sürümünde sınırlı sayıda test kullanıcısına sunulduğunu belirtiyor. Özellik ile panele bir Etkinlik seçeneği ekleniyor. WhatsApp topluluk grup sohbetinin parçası olan uygun test kullanıcıları, bunu çevrimiçi toplantılar gibi durumlar için etkinlikler oluşturmak için kullanabiliyor. Uygulamada yeni […]

Devamı: WhatsApp Android Beta, Etkinlik Oluşturma Özelliğini Test Ediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sürüm bazlı verin artık lütfen.

Eki Görüntüle 2173062

2.24.9.20'deyim, yeni özelliklerin hiçbiri yok maalesef.
Ben de bunu anlamıyorum. Madem kafana göre rastgele kişilere dağıtacaksın yeni özellikleri, neden beta programın var? Beta programında olmayan birinde sağ üstte kişinin profil fotoğrafı gözükürken betada olan bende öyle bir şey yok.

Ben de bunu anlamıyorum. Madem kafana göre rastgele kişilere dağıtacaksın yeni özellikleri, neden beta programın var? Beta programında olmayan birinde sağ üstte kişinin profil fotoğrafı gözükürken betada olan bende öyle bir şey yok.
Ben bu sürümleri Aptoide'den alıyorum ama Play Store'da da hesabım betaya katılmış vaziyette. Yine de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı