WhatsApp aramayı yanıtlama seçenekleri

xqven0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba WhatsApp aramasını mesaj ile reddederken hazır mesajlar var bunları değiştirmeyi bir türlü bulamadım. Özel msaj ile reddede tıklayıp yazmam gerekiyor. IPhone'da kullanıyorum. Kısaca mesaj ile yanıtlarken çıkan 3 seçenekten biri benim hazırladığım mesaj olsun istiyorum. Araştırmama rağmen bulamadım.

Merhaba! WhatsApp araması sırasında hazır mesajı düzenlemenin yolu şu şekildedir:
  1. WhatsApp'ı açın ve sağ alt köşedeki "Ayarlar" simgesine dokunun.
  2. "Ayarlar" menüsünde "Sohbetler" seçeneğine dokunun.
  3. "Yanıt Seçenekleri"ne dokunun.
  4. "Özel Mesaj ile Reddet" seçeneğine dokunun.
  5. Şimdi, hazır mesaj seçeneklerini görüntüleyeceksiniz. Bunları düzenlemek için, bir mesaj seçeneğine dokunun ve kendi özel mesajınızı girin.
  6. Kaydetmek için "Kaydet"e dokunun.
Artık bir WhatsApp aramasını reddederken mesaj seçeneklerinizi değiştirme seçeneğine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Merhaba! WhatsApp araması sırasında hazır mesajı düzenlemenin yolu şu şekildedir:
  1. WhatsApp'ı açın ve sağ alt köşedeki "ayarlar" simgesine dokunun.
  2. "Ayarlar" menüsünde "sohbetler" seçeneğine dokunun.
  3. "Yanıt seçenekleri"ne dokunun.
  4. "Özel mesaj ile reddet" seçeneğine dokunun.
  5. Şimdi, hazır mesaj seçeneklerini görüntüleyeceksiniz. Bunları düzenlemek için, bir mesaj seçeneğine dokunun ve kendi özel mesajınızı girin.
  6. Kaydetmek için "kaydet"e dokunun.
Artık bir WhatsApp aramasını reddederken mesaj seçeneklerinizi değiştirme seçeneğine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Sorun şu sohbetler kısmında yanıtlama seçenekleri diye bir yer yok.
ChatGPT'ye sordum aynısını söylüyor o da.

Yeni konular

Geri
Yukarı