WhatsApp Areo kullanılır mı?

Monarchofland

Centipat
Yer
Ankara, Türkiye
APK olmasının bir amacı var ek özellikleri için lütfen bilmediğiniz konularda ihtimal vererek yorum yapmayın.
APK dediğim internetten indirilen APK'lar. Siz de bilmeden yorum yapmazsanız sevinirim.

ygtefrs

Picopat
Güvenilir midir? Ban yeme ihtimalim var mı? Eksi WhatsApp'taki mesajlarım silinir mi? Bunları cevaplarsanız sevinirim.
WhatsApp Aero'yu bilmiyorum ama şahsen WhatsApp Plus kullanıyorum (5 aydır) gayet memnunum bir sorun yaşamadım.

Makaleler
1
Arkadaşlar bütün özelinizi verdiğiniz uygulamarı bir de temalı diye orijinal yerlerden indirmezseniz başınıza neler gelir hiç düşündünüz mü.
Sahte kamera uygulamaları ile fotoğraflar bütün interneti dolaşıyor, WP ile attıklarınız adamların eline geçerse ne olacak?
Uygulamanın asıl halini bilmem ama bence bir insan risk alıp modlu Windows, Whatsapp kullanmamalı.

Makaleler
17
Sorun yaşayanı görmedim ben. Buraya bakarsan YT Vanced'i de güvensiz çıkarırlar.

Ama ben kendim modlamayı öğrenip, yapmayı tercih ederdim.

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down (Fransa)
3 yıldır hiç ban yemediim. Güvenilirlik ve gizliliğini bilemem fakat orijinal WhatsApp'ta farklı bir şey yapmıyor zaten. Çokta umrumda değil zaten. Silinen mesajları görüp, tema değiştirmem yeterli.

ZerefDragneel

Centipat
Yer
ANIME WORLD PORTAL
Arkadaşlar bütün özelinizi verdiğiniz uygulamarı bir de temalı diye orijinal yerlerden indirmezseniz başınıza neler gelir hiç düşündünüz mü?
Sahte kamera uygulamaları ile fotoğraflar bütün interneti dolaşıyor, wp ile attıklarınız adamların eline geçerse ne olacak?
Uygulamanın asıl halini bilmem ama bence bir insan risk alıp modlu Windows, WhatsApp kullanmamalı.

Len zaten WhatsApp normal kullansakda alıyor.

Yukarı