WhatsApp bildirim mesajlarını okunmuyor

xScrapper

Decapat
Daha fazla  
Telefonum Oppo Reno 5 Lite WhatsApp'tan mesaj geldiği zaman üstte bildirim geliyor, mesajın geldiğini görebiliyorum, ama mesajın içeriğini okuyamıyorum sadece WhatsApp'tan kaç tane mesaj geldiğini (sayısını) görebiliyorum mesajı okuyamıyorum üstte ki bildirim panelinden.
Bunun çözümü var mı?

Maalesef WhatsApp'dan birden fazla mesaj geldiği zaman mesaj içeriklerini okumanızın tek yolu vardır. O da mesaj içeriğini görmek için mesajı açmak.

Maalesef WhatsApp'dan birden fazla mesaj geldiği zaman mesaj içeriklerini okumanızın tek yolu vardır. O da mesaj içeriğini görmek için mesajı açmak.
Yani mesajın kimden geldiğini bile göremiyorum sadece "WhatsApp 1 mesaj" diye bildirim geliyor kimden geldiğini bile göremiyorum mesajı açmadan

Yani mesajın kimden geldiğini bile göremiyorum sadece "WhatsApp 1 mesaj" diye bildirim geliyor kimden geldiğini bile göremiyorum mesajı açmadan
Answer | OPPO Türkiye>%20%5B,Görüntülerken%20İçeriği%20Gizle%5D%20öğesini%20seçin.

Burada ki adımları izleyerek kapalı olan bildirimleri açabilirsiniz. Siz büyük ihtimalle bilmeden bildirim içeriklerini gizlemişsiniz. Açtığınız zaman kilit ekranında ve bildirim panelinde mesaj içeriklerini görebilirisniz. Eğer çözüm olmasa etiketleyin yardımcı olmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı