WhatsApp bildirimleri çok geç geliyor

Forum Clerk

Decipat
Makaleler
1
Eşimin iPhone 13'ü var mesaj atıyoruz iletilmiyor. Biraz geçiyor sonradan iletiliyor. Arka planda çalışma gibi şeyleri kontrol ettim açık. Bunun sebebi nedir? Yan yana koyuyorum mesajı atıyorum gitmiyor.

Belki Hard Reset’de çözebilir.

Sesi aç düğmesine basıp çabucak bırakın, sesi kıs düğmesine basıp çabucak bırakın, sonra yan (açma/kapama) düğmeyi basılı tutun. Apple logosu görünene kadar düğmeyi bırakmayın.

@519928 hocam yeni oluşmuş bir durum değil aslında aldığından beri böyleydi. Önceki telefonu da iPhone du ondan aktarım yaparak geçti. Garip gelecek ancak onda da aynı problem vardı. Acaba aktarım yapınca problerm de aktarıldı?
@Bir Matmazel onu denedim.

@519928 hocam yeni oluşmuş bir durum değil aslında aldığından beri böyleydi. Önceki telefonu da iPhone du ondan aktarım yaparak geçti. Garip gelecek ancak onda da aynı problem vardı. Acaba aktarım yapınca problem de aktarıldı?
Büyük ihtimalle kapalıdır fakat ‘planlanmış özet’ ayarı kapalı mı hocam?
Büyük ihtimalle bunuda denemişsinizdir fakat yinede yazayım;
WhatsApp içerisindeki bildirimler ayarında bildirim ayarları sıfırlama varmış deneyebilirsiniz isterseniz.

Son düzenleme:
@519928 kapalı hocam. Acaba önceki telefondan aktardığımız için olabilir mi? Önceki telefonda da aynı problem vardı. Sinir bozucu bir durum. Son çare sıfırlarım artık.
@rhylla şebeke de problem yok.

@rhylla yok hocam o da yeni. Zaten telefonu açınca internette sorun yok. Öbür internet gerektiren uygulamalarında bildirimi geliyor. Bazen link atıyorum bak diyorum ne linki diyor. Acayip gıcık bir durum. Whatsapp'a girince mesajlar hemen yükleniyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı