Whatsapp Bildirimleri Gelmiyor

Deweloper Prewiew kullanıyorsan Nokia Recovery Tool ile sıfırlayıp Ayarlar>Telefon Guncellemeleri'nden güncellersen olur. Kullanmıyorsan direkt Ayarlar>Telefon Güncellemeleri'nden yükleyebilirsin.

Güncelleme geldi az önce yükledim, değişen hiçbir şey yok. Allah belasını versin böyle dandik ötesi bir işletim sistemiyle bizi uğraşmaya mecbur bırakan firmanın. Aldığım günden beri sürekli bir şeyler eksik, bir şeyler sorunlu. Böyle fiyat/performans olmaz olsun, android-ios olsun taştan olsun. Sanki işletim sisteminin alpha sürümünü kullanıyoruz, şu hale bak rezalete bak.

Güncelleme geldi az önce yükledim, değişen hiçbir şey yok. Allah belasını versin böyle dandik ötesi bir işletim sistemiyle bizi uğraşmaya mecbur bırakan firmanın. Aldığım günden beri sürekli bir şeyler eksik, bir şeyler sorunlu. Böyle fiyat/performans olmaz olsun, android-ios olsun taştan olsun. Sanki işletim sisteminin alpha sürümünü kullanıyoruz, şu hale bak rezalete bak.
Ablamda bunların aynısını söylüyor. Çok sorunlu çoook... :D

Kullanmayı bilmiyorsanız kullanmayın abi. Daha telefona güncelleme kurmayı bilmiyorsun, sonra olmaz olsun WP git Android al o zaman 450 TL'ye (ne alacaksan bu fiyata). 3-4 hafta sonra telefon donuyor kasıyor gibi konularını açarsın artık. 1 senedir kullanıyorum Lumia 820'yi bir kere Whatsapp'ta sıkıntı yaşamadım. 520 ve 525 kullanan tanıdıklarım var onlarda sorun yaşamadılar, yaşamıyorlar...

Neyi kullanmayı bilmiyorsun ya? Güncelleme kurmayı bilmiyormuşum daha, sanki bana dev bir yazılımsal problem. Telefon güncellemesinde denetlersin varsa vardır yoksa yoktur. Ki preview for developers kullanıyorum daha önce almak için güncellemeleri neyden bahsediyorsun sen?

Bende L520 kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yok. Ayrıca Cyan güncellemesini de yuklemedim köyde olduğum için. Telefonunuzda sorun yok. Bildirim ayarlarınızı gözden geçirin. Güç tasarrufu ayarlarınıza bakın. Ve telefonu kötülemeyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı