"WhatsApp bir sorunla karşılaştı.." sorunu

Skender

Kilopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
İyi günler Technopat ailesi.

Bu gün sabah WhatsApp programına girebilirken, öğle saatlerine doğru mesajlara bakmak için tekrar girmeye çalıştığımda "WhatsApp bir sorunla karşılaştı ve yeniden yüklenmesi gerekiyor. Play Store'a gitmek için aşağıdaki tuşa dokunun, WhatsApp'ı kaldırın ve yeniden yükleyin." yazan bir pencere ile karşılaştım. Hata ile ilgili ekran görüntüsünü ekte paylaştım. Defalarca silip tekrar yükledim, uygulama verilerini temizledim. Yetmedi cihazı 2 kez hard reset yöntemi ile sıfırladım. Sonuç hala aynı. Bu problemi internette araştırdığımda bir sonuçta bulamıyorum. Sizce sorun nedir?

Screenshot_2016-06-20-19-13-25.png

Bugün bir güncelleme geldi hata gidermeleri içeren. Güncelleyip dene.

Play Store'a baktığımda WhatsApp'ın güncel olduğunu görüyorum. Uygulamayı farklı bir yerden mi güncellemem gerekiyor acaba ?

Kaldırıp kendi sitesinden APK olarak indirip kur.

WhatsApp'ın kendi sitesinden yayınladığı APK dosyasını telefonuma yükleyerek sorunu çözdüm. Teşekkür ederim ilginiz için.

Uygulamayı normal bir şekilde kullanırken aynı sorunla tekrar karşılaştım. Söylemiş olduğunuz çözüm yolunu tekrar uygulayarak uygulamayı tekrar yükledim fakat yine böyle bir problemle karşılaşıp karşılaşmayacağım malum. Üst üste yorum yapmış bulundum kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı