Çözüldü WhatsApp canlı konumu dondurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Whats App'ta bildiğiniz üzere mevcut konum diye bir şey var ve siz paylaştığınız süre zarfında canlı olarak konumu karşı taraf takip edebiliyor. Ama bazen konum kırmızı halka etrafında çıkıyor ve hiçbir şekilde güncellenmiyor. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Karşı taraf ne yaparsa konumu güncellenmez?

Hayır canlı konumdan bahsediyorum onu biliyorum. Benim demek istediğim canlı konumu gönderdikten sonra karşı taraf ne yaparsa canlı konumu anlık olarak göremiyoruz. Mesela ben arkadaşıma gönderdim ama başka yere geçeceğim 15 dakika falan görsün istemiyorum ne yapabilirim. Bunu çok kez yaşadım karşı taraf bir şey yapıyor ve o süre zarfında konum güncellenmiyor aynı yerde kalıyor. Tekrar artık ne yapıyorsa onu yapıp canlı konumu gösteriyor.

Hayır canlı konumdan bahsediyorum onu biliyorum. Benim demek istediğim canlı konumu gönderdikten sonra karşı taraf ne yaparsa canlı konumu anlık olarak göremiyoruz. Mesela ben arkadaşıma gönderdim ama başka yere geçeceğim 15 dakika falan görsün istemiyorum ne yapabilirim. Bunu çok kez yaşadım karşı taraf bir şey yapıyor ve o süre zarfında konum güncellenmiyor aynı yerde kalıyor. Tekrar artık ne yapıyorsa onu yapıp canlı konumu gösteriyor.
Hocam gönderdiğinizde altta paylaşmayı durdur diye bir seçenek var ancak ona basınca tekrar paylaşamıyorsunuz. Başka yöntemi var mı bilmiyorum bulursam yazarım.

Evet ona basarsan da zaten durduğunu görebiliyorsun. Acaba konumu kapatınca mı yenilenmiyor ya da telefonu kapatınca aklıma başka bir seçenek gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı