WhatsApp Eski Numaradaki Kayıtlar Nasıl Silinir?

29233

Kilopat
Kısa bir süre önce numaramı değiştirdim ve eski numaram iptal oldu, haliyle Whatsapp uygulamasına girip yeni telefonumun numarasını girdim. Ancak eski numarama kayıtlı verileri ve bilgileri ayrıca fotoğraflar vs. içerikleri kısacası hesabı silmeyi unuttum. Şu anda endişe ediyorum hattı başkası alırsa Whatsapp yüklediğinde benim verilerime ulaşabilir mi ? Bunu nasıl halledebilirim acaba ?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcellin eski hat zarfların da kapatılan numaralar 6 ay sonra satışa sunulabilir yazıyordu. Zaten o veriler ise kendi cihazın da saklanıyor ve merak etme kimse ulaşamaz. Zaten kendi telefonundan hariç başka bir telefona kendi numaranla Whatsapp kursaydın anlardın verilerin gözükmediğini.:)

Öncelikle kayıtsız kalmayıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ancak dediklerinize hitaben şöyle bir örnek vermek isterim.
Babam sadece telefonunu değiştirdiğinde yani ios dan android'e geçtiğinde (numara aynı kalarak) whatsapp kurdu ve ios cihazında kullandığı aynı numarayı girdiğinde mesaj dökümleri ve profil resmi tekrardan geldi ama mesaj içerikleri yok sadece son yazıştığı kişiler çıktı ama içleri boş yani demek istediğim eğer icloud yada gmail hesabı olsaydı tekrardan bulut üzerinden verileri çekebilirdi. Bu sonuç'da beni tedirgin etti aynı olayı hattmı kullanan biri de yapabilir diye düşünüyorum.

O standart veriler için ayarlardan yeni numaranızla numara değişikliğini seçin ve yeni numaranız için onay kodu alın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı