WhatsApp gelen sesli mesajlar ahizeden oynatılıyor

onurkagan

Centipat
Merhaba, POCO X3 Pro adlı cihazı kullanıyorum ve WhatsApp'tan gelen sesli mesajları oynattığımda direkt olarak telefonun ekranı kararıyor ve sesli mesajı ahizeden oynatıyor. Sanırım yakınlık sensörü ile alakalı bir problem. Ekran koruyucumun engellediğinden şüpheleniyorum. Yakınlık sensörünü nasıl deaktive edebilirim? Veyahut bu sorunu başka bir şekilde çözebilir miyim?

Merhaba, POCO X3 Pro adlı cihazı kullanıyorum ve WhatsApp'tan gelen sesli mesajları oynattığımda direkt olarak telefonun ekranı kararıyor ve sesli mesajı ahizeden oynatıyor. Sanırım yakınlık sensörü ile alakalı bir problem. Ekran koruyucumun engellediğinden şüpheleniyorum. Yakınlık sensörünü nasıl deaktive edebilirim? Veyahut bu sorunu başka bir şekilde çözebilir miyim?
Bende aynı sorunu yaşamıştım, kendiliğinden düzeldi bir süre sonra ne zamandır böyle?

Benim de telefonum bazen böyle oluyor. Klasik bir çözüm ama aç kapa yaparsanız duzelebilir, çünkü bende böyle düzelmişti.

Eğer düzelmez ise ekran koruyucuyu hafiften kaldırdiktan sonra ses kaydını açmaya çalışın, dediğiniz gibi koruyucu ile alakalı ise düzenlediğini goruceksiniz.

İkinci çözüm ise yaramaz ise kendi düşüncem, telefonun o bölgesine bir darbe yemiş ise; orayı yanlış algılıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı