Çözüldü WhatsApp görüşmesinde 2 dk sonra "yeniden bağlanıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

3lackbess

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba, WhatsApp üzerinden bir yakınım ile görüşürken görüşmenin 2. dakikasında "yeniden bağlanıyor" hatası alıyorum ve görüşme donuyor. Bu sorun sürekli oluyor, her aramamda 2. dakikada yeniden bağlanıyor problemi ile karşılaşıyorum. Yeniden bağlantı kurulması uzun sürdüğünden görüşmeyi sonlandırıp yeniden başlatıyorum. Bu sorun ile karşılaşan ve çözümünü bilen var mı acaba?

Çözüm
Denemedim, bir dahaki görüşmede o şekilde deneyip sonuçları yazarım.

Sorun sanırım mobil veri ile Wi-Fi arasında bağlantı sekmesi ile ilgiliydi. Geçtiğimiz konuşmada karşı tarafın cihazında hem Wi-Fi hem mobil veri açık olduğunu öğrendim. Bu sefer mobil kapalı, sadece Wi-Fi açıkken konuştuk ve sorun çözüldü. Eğer problemi yaşayan olursa diye yazıyorum.
Denemedim, bir dahaki görüşmede o şekilde deneyip sonuçları yazarım.

Sorun sanırım mobil veri ile Wi-Fi arasında bağlantı sekmesi ile ilgiliydi. Geçtiğimiz konuşmada karşı tarafın cihazında hem Wi-Fi hem mobil veri açık olduğunu öğrendim. Bu sefer mobil kapalı, sadece Wi-Fi açıkken konuştuk ve sorun çözüldü. Eğer problemi yaşayan olursa diye yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…