WhatsApp hesabı sebepsiz yere banlandı

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Whatsapp'a girdiğimde aşağıdaki görüntüyle karşılaştım.
393692250_1248345189195143_6193096669193652883_nbn.jpg

Bunun hata sonucu olduğunu düşünerek e-posta üzerinden WhatsApp ile iletişime geçtim ancak yasaklamanın kalıcı olduğunu ilettiler. Şu ana kadar ne spam mesaj attım ne de 3. parti WhatsApp uygulamalarını kullandım ve cevap olarak "birçok şikayet aldığınız için" demişler. E-posta ile bir kez ulaştığım için tekrar talep gönderemiyorum. Eğer aynı hat ile sadece numara değiştirip yeni hesap açarsam eski mesajlar kalmaya devam edecek mi? Ya da kayıtlı kişilerim numara değiştirdiğimin bilgisini alırlar mı?

Büyük ihtimalle WhatsApp'a telefonum çalındı gibi mesajlar yazıp hesabını banlatırdılar numaranı değiştirsen çözülürde mesajların gidebilrir

evet bende aynı sorunu yasadım suan tıpatıp napıcam arkadaslar
vodafone kullanıyorum aynı hat üzerinden numaramı değiştirip yeni whatsapp hesabı açtım (maksimum 7 rakamı değiştirmeye izin veriyorlar, faturalı hat kullanıyorsanız tüm kullanım haklarınız ve paketiniz aynı devam ediyor). 100 lira civarı bir ücret kesti ve rehberimdeki herkese numara değiştirdiğime dair mesaj atmak mecburiyetinde kaldım. eğer whatsapp'ı silmediysen eski mesajların durmaya devam ediyor. e-posta üzerinden ulaşıp yasaklamanın devam edeceğini belirtmişlerse araştırdığım kadarıyla tek çözüm bu şekilde numara değiştirmek.

Geri
Yukarı