WhatsApp hesabım hacklenebilir mi?

Ben sadece düzgün araştırmanızı söylüyorum. Bilmediğiniz bir konuyu bu kadar uzatmak saçma. Bilmediğinizi kabul etmekte bir erdemdir.
Neyse tartışmaya girmeyeceğim siz haklısınızdır iyi akşamlar.

Dediğiniz gibi tartışmayı uzatmaya gerek yok. Haklı değilsem bildiğiniz bilgileri ve kanıtları sunmanızı tavsiye ederim. İyi Sosyaller.

Bu arkadaşın SIM kartı daha geçen gün kopyalandı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir şey yapabilmek için e-Devlet'e giriş yaparken en üst güvenlik seçeneklerinden biriyle giriş yapmanız gerekli. Banka hesabı veya fiziksel kimlik kartı olmadan dediğiniz imkansız.

Dediğiniz gibi tartışmayı uzatmaya gerek yok. Haklı değilsem bildiğiniz bilgileri ve kanıtları sunmanızı tavsiye ederim. İyi sosyaller.

Gerekli kanıtları moderasyon ekibine sunacağım gerekirse.

Son düzenleme:
Gerekli kanıtları moderasyon ekibine sunacağım gerekirse.

Yozlaşmış bir bayi sahibi bulduğunda çok kolay oluyor.
Adam bayiye gidiyor panel yardımı ile T.C. kimlik bililerini veriyor. Sonuç SIM'i bayiden yasal bir biçimde almış oluyor. Alınan parayı da bir tane çocuğun hesabını kiralayıp aktarıyorlar.

Yozlaşmış bir bayi sahibi bulduğunda çok kolay oluyor.
Adam bayiye gidiyor panel yardımı ile T.C. Kimlik bililerini veriyor. Sonuç SIM'i bayiden yasal bir biçimde almış oluyor. Alınan parayı da bir tane çocuğun hesabını kiralayıp aktarıyorlar.

Bende şunu diyorum artık T.C. Kimlik bilgisi ile SIM kart alınamıyor. Yeni yönetmelik geldi. Fiziksel karta mutlaka ihtiyacınız var. Devlette verilen sızdırıldığının farkında ve bazı önlemler alındı.

Geri
Yukarı