WhatsApp için yabancı SIM temini

ayalkin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, WhatsApp üzerinde bir API kullanacağım bu API'yi kullanabilmek için yabancı numaraya ihtiyacım var. Nereden ne şekilde temin edip nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım SIM kart almak daha kullanışlı olacak gibi. Freetone'da haftalık 200 TL.

Telefona taktığım zaman SMS alabilirim değil mi? Yasal açıdan bir sıkıntı çıkartırlar mı? Bir de altı ayda bir ufak bir bakiye atmam lazım sanırım.

Evet hocam zaten ithal bir ürün yasal açıdan illegal bir şeye bulaşmadığınız sürece sıkıntı çıkarmaz, bakiye konusunu pek bilmiyorum.

Sanırım SIM kart almak daha kullanışlı olacak gibi. Freetone'da haftalık 200 TL.

Telefona taktığım zaman SMS alabilirim değil mi? Yasal açıdan bir sıkıntı çıkartırlar mı? Bir de altı ayda bir ufak bir bakiye atmam lazım sanırım.
önceden ücretsiz 5 tane numara çektim ordan :d

Evet hocam zaten ithal bir ürün yasal açıdan illegal bir şeye bulaşmadığınız sürece sıkıntı çıkarmaz, bakiye konusunu pek bilmiyorum.
İllegal bir işim yok çok şükür. 😅

önceden ücretsiz 5 tane numara çektim ordan :d
Çok şanslısın kurcalamadığım yer kalmadı bir türlü SMS onayı alamadım Whatsapp için. 😂

Satın alayım geldiği zaman son durumu buraya not ederim en azından işe yarayıp yaramadığını görmüş olur arkadaşlar.

Çok şanslısın kurcalamadığım yer kalmadı bir türlü SMS onayı alamadım Whatsapp için. 😂

Satın alayım geldiği zaman son durumu buraya not ederim en azından işe yarayıp yaramadığını görmüş olur arkadaşlar.
Kanka ben 3 sene öncesinden bahsediyorum kız arkadaş agalar dahil herkese çekmiştik baya uygulama vardı ali winson var youtubeda arkadaş sayılır ona bak yenisini atmış diye duymuştum çalışır mı bilmem.

Çok şanslısın kurcalamadığım yer kalmadı bir türlü SMS onayı alamadım WhatsApp için. 😂

Aldınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı