WhatsApp internet bağlantısı kesme nasıl yapılır?

Yasal yollardan kesmenin bir yolu yoksa yapacak bir şey yok demek ki. Açıkçası Android kullanıyor olsam bile sırf bu özellik için APK yüklemezdim :)
İnsanlar sırf bu özellik için yüklemiyor hocam. Bir sürü güzel özelliği var uygulamanın. Son görüldüyü dondurma, Görüldü bilgisini kendiniz için kapatabilme ve tema gibi bir çok güzel özelliği var.

İnsanlar sırf bu özellik için yüklemiyor hocam. Bir sürü güzel özelliği var uygulamanın. Son görüldüyü dondurma, Görüldü bilgisini kendiniz için kapatabilme ve tema gibi bir çok güzel özelliği var.
İsterse düşündüğümü algılayıp mesajı yazsın benim için önce güvenlik olduğu için yapmazdım :)

Yasal yollardan kesmenin bir yolu yoksa yapacak bir şey yok demek ki. Açıkçası Android kullanıyor olsam bile sırf bu özellik için APK yüklemezdim :)

Android tarafında yapan çok aslında. Tabii güvenlik büyük sorun. Apple'ın tavrı net zaten. Direkt garanti kapsamı dışı ve teknik destek vermiyor parayla yaptırmak isteseniz bile. Sizin iş çözülemiyor hocam zannedersem :)

Aslında şu belli bir uygulama için internet kesebilen uygulamalara bakabilir. Elimde IOS olmadığı için deneyip çalışan bir uygulama öneremem ama kendiniz deneyebilirsiniz. Tek çaresi bu sanırım.

Geri
Yukarı