WhatsApp mesaj yedekleme 0'da kalıyor

uesude

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, neredeyse bir gündür WhatsApp'ı yedeklemeye çalışıyorum ve gerçekten her şeyi denedim ama bir sonuç alamadım. iCloud'um 5 GB ama tüm yedeklemeleri boşalttım ve bayağı bir yer açtım yani. Hatta WhatsApp'ta bu zamana kadar yaptığım tüm yedeklemeleri sildim ki yine yer açılsın ama bu sefer de yedekleme 0'da kalıyor. Son yedekleme için hiçbir zamanı gösteriyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Bilgisayara aktarma yapamam çünkü bilgisiyarım yok, güncelleme de yapamam çünkü mesajlarımın hiçbirini alamadım.
2C44F438-2978-436D-BBAB-E973FDD5EBE7.png

Evet teşekkür ederim denedim ama bu seferde böyle takılmaya başladı, kapatıp açtım yine aynı oldu. Düzelecek gibi durmuyor hiç.

Allah Allah.

Biraz gezindim, Whatsapp'ta şöyle bir şey varmış.

1. WhatsApp’ı açın.
  2. 118117430_995065920932265_1336446442210986426_n.jpg
    Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği > Google Drive’a yedekle’ye dokunun.
  3. Yok dışında bir yedekleme sıklığı seçin.
  4. Sohbet geçmişinizi yedeklemek istediğiniz Google hesabını seçin.
    • Bağlı bir Google hesabınız yoksa sorulduğunda Hesap ekle’ye dokunun ve hesap bilgilerinizi girin.
  5. Yedekleme işlemlerinde kullanmak istediğiniz ağı seçmek için Yedekleme bağlantısı’na dokunun.

Adımları uygular mısınız?

Allah Allah.

Biraz gezindim, WhatsApp'ta şöyle bir şey varmış.

1. WhatsApp'ı açın.
    Diğer seçenekler > ayarlar > sohbetler > sohbet yedeği > Google Drive'a yedekle'ye dokunun.
  3. yok dışında bir yedekleme sıklığı seçin.
    • Bağlı bir Google hesabınız yoksa sorulduğunda hesap ekle'ye dokunun ve hesap bilgilerinizi girin.
  5. Yedekleme işlemlerinde kullanmak istediğiniz ağı seçmek için yedekleme bağlantısı'na dokunun.

Bu sadece Android'ler için geçerli maalesef IOS'lar için iCloud gerekli. Ben yine de sizin dediğiniz gibi iCloud Drive'ı açıp kapatarak bir şekilde halletmeye çalıştım. 548 MB doldu tam sevinmiştim ve birden yine 126 MB'a indi. Yani gerçekten nedendir anlamadım sanırım bir çözümü de olmayacak.

Allah Allah.

Biraz gezindim, WhatsApp'ta şöyle bir şey varmış.

1. WhatsApp'ı açın.
    Diğer seçenekler > ayarlar > sohbetler > sohbet yedeği > Google Drive'a yedekle'ye dokunun.
  3. yok dışında bir yedekleme sıklığı seçin.
    • Bağlı bir Google hesabınız yoksa sorulduğunda hesap ekle'ye dokunun ve hesap bilgilerinizi girin.
  5. Yedekleme işlemlerinde kullanmak istediğiniz ağı seçmek için yedekleme bağlantısı'na dokunun.

Bu sadece Android'ler için geçerli maalesef IOS'lar için iCloud gerekli. Ben yine de sizin dediğiniz gibi iCloud Drive'ı açıp kapatarak bir şekilde halletmeye çalıştım. 548 MB doldu tam sevinmiştim ve birden yine 126 MB'a indi. Yani gerçekten nedendir anlamadım sanırım bir çözümü de olmayacak.

Şöyle yapalım. Siz deneyin fakat donsa bile ellemeyin. 1 saat falan bekleyin bakalım donması geçecek mi? Bazı yerlerde indirme kısmı donar ve bir süre sonra aniden yükselir.

Şöyle yapalım. Siz deneyin fakat donsa bile ellemeyin. 1 saat falan bekleyin bakalım donması geçecek mi? Bazı yerlerde indirme kısmı donar ve bir süre sonra aniden yükselir.
Evet çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi iCloud drive bölümünü aç kapa yaparak zar zor bile olsa bir şekilde hallettim. Tekrardan çok teşekkür ederim size.

Yeni konular

Geri
Yukarı