Çözüldü WhatsApp mesajları 2 kişiye gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak Çakmak

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime H610M-K D4 / İşlemci: Intel Core i5 12400F / Soğutucu: Cooler Master ML240L V2 / RAM: G.Skill Trident Z RGB 16 GB (2x8) 3600 MHz / Ekran kartı: ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition / Güç kaynağı: MWE 650 BRONZE-V2 650W 80+ / Kasa: Cooler Master TD500 Mesh
Meslek
Ziraat Mühendisi
Arkadaşlar eşim şirket telefonunda hem şirket hattını hem de kendi hattını kullanıyordu. Bugün kendi hattını kendi telefonuna taktı. Şu an kendi telefonundan bana WhatsApp mesajı attığında aynı mesaj şirket hattında kayıtlı olan bir iş arkadaşına da gidiyor. Kendi telefonunun WhatsApp sohbet geçmişinin tamamı hem sohbet ettiği kişiler olarak hem de şirket telefonundaki kişiler olarak 2'şer tane görünüyor. Böyle bir durum yaşayan veya duyan var mı?

Çözüm
Gülİkisi aynı hesaba mı bağlıydı? Bu işin içinden çıkmak zor göründü. Biri işletme biri düz hesap olarak ayrılıyorsa belki birinden birinin hesabını silip yeniden açınca düzelir diye düşünüyorum. Açıkçası hayatımda görüp duyduğum bir bug değil.
Hocam gerçekten anlatması bile zor bir durum 😀
Uygulamayı kaldırıp tekrar kurarken hiç bir yedeği kurmasına izin vermedik düzeldi.
Kendi numarası görünüyor hocam.
İkisi aynı hesaba mı bağlıydı? Bu işin içinden çıkmak zor göründü. Biri işletme biri düz hesap olarak ayrılıyorsa belki birinden birinin hesabını silip yeniden açınca düzelir diye düşünüyorum. Açıkçası hayatımda görüp duyduğum bir bug değil.

Gülİkisi aynı hesaba mı bağlıydı? Bu işin içinden çıkmak zor göründü. Biri işletme biri düz hesap olarak ayrılıyorsa belki birinden birinin hesabını silip yeniden açınca düzelir diye düşünüyorum. Açıkçası hayatımda görüp duyduğum bir bug değil.
Hocam gerçekten anlatması bile zor bir durum 😀
Uygulamayı kaldırıp tekrar kurarken hiç bir yedeği kurmasına izin vermedik düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı