WhatsApp mesajları eski cihazda kalır mı?

Arda Baran T

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Android telefonumun ekranı kırıldıgından dolayı tamire verdim. Bu süre içerisinde kullanmak için başka bir Android telefon aldım. WhatsApp normalde eski telefonumda Google Drive üzerinden yedekleniyor. Ben geçici telefonu kullanabilmek adına WhatsApp'ı indirdim herhangi bir yedekleme ile ilgili seçenek çıkmadı ben de farkına varmadım. Eski mesajları şu anki geçici telefonda göremiyorum. Tamire verdiğim telefonun içerisinde çok önemli bilgilerim vardı. Merak ettiğim şey eğer ben tamirdeki telefonuma geçiş yaparsam eski WhatsApp mesajlarımı görebilmeye devam edebilir miyim? (Eski mesajlardan geçici telefondan önceki mesajlar.)

+ Google Drive yedeklemem şu anda yok.

Şimdiden çok teşekkürler🙂

Yeni telefona taşıdığınız an eski telefon ile bağlantınız kesilir.
Ayrıca ayarlarda görebileceğiniz -diğer cihazlardaki oturumu kapat- ile bunu daha da garanti altına alırsınız ki buna da gerek yok dediğim gibi. Yine de içiniz rahat etsin diye söylüyorum.

Yedekleme olsaydı iyiydi. Ekranı bilgisayara aktarabileceğiniz bir sistem varsa teamviewer falan yüklemiş ve sabit şifre belirlemişseniz gibi ekranı görebilirsiniz.
Yine TV'ye ekran aktarma yönteminiz varsa pratikte o da iş görür.

Bir de şu tarz içerikler var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir de şu var.
Çok değerli ise hiçbir şey yapamazsanız ekranı değiştirmek zorundasınız.

Son düzenleme:
Yeni telefona taşıdığınız an eski telefon ile bağlantınız kesilir.
Ayrıca ayarlarda görebileceğiniz -diğer cihazlardaki oturumu kapat- ile bunu daha da garanti altına alırsınız ki buna da gerek yok dediğim gibi. Yine de içiniz rahat etsin diye söylüyorum.

Yedekleme olsaydı iyiydi. Ekranı bilgisayara aktarabileceğiniz bir sistem varsa teamviewer falan yüklemiş ve sabit şifre belirlemişseniz gibi ekranı görebilirsiniz.
Yine TV'ye ekran aktarma yönteminiz varsa pratikte o da iş görür.

Bir de şu tarz içerikler var.

Bir de şu var.
Çok değerli ise hiçbir şey yapamazsanız ekranı değiştirmek zorundasınız.
Telefon yarın tamirden geliyor sadece ekran değişecek zaten. Telefonumun belleğinde mesajlaşmalarım kayıtlıysa o şekilde geri getirebilmenin bir yolu var mı?

Telefonumun anakartında bir sorun yok ekran değişecek ve eskisi gibi çalışmaya devam edecek

Telefon yarın tamirden geliyor sadece ekran değişecek zaten. Telefonumun belleğinde mesajlaşmalarım kayıtlıysa o şekilde geri getirebilmenin bir yolu var mı?

Telefonumun anakartında bir sorun yok ekran değişecek ve eskisi gibi çalışmaya devam edecek
Telefonda tekrar WhatsApp'ı aktif ettiğinizde sorun olmayacaktır. İlk olarak yedekleme başlatın. Ardından diğer telefondaki WhatsApp'ı sıfırlayın ve orada WhatsApp'ı aktif edin. Böylece yedek aktarılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı