WhatsApp mesajlari geri getirmek mümkün mü?

ventt

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,WhatsApp Aero kullanıyordum. Bugün giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasını kullanın yazısıyla karşılaştım ve WhatsApp'a giremediğim için mesajları da yedekleyemedim. Silip tekrardan yükledim mesajları nasıl geri getirebilirim? Mesajlarda çok önemli şeyler vardı.

Merhabalar arkadaşlar,WhatsApp Aero kullanıyordum. Bugün giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasını kullanın yazısıyla karşılaştım ve WhatsApp'a giremediğim için mesajları da yedekleyemedim. Silip tekrardan yükledim mesajları nasıl geri getirebilirim? Mesajlarda çok önemli şeyler vardı.
Hocam uçak moduna getirip yeniden başlatın telefonu sonra deneyin WhatsApp'a girmeyi. Yine olmuyorsa önceki günün yedeği zaten otomatik alınıyor. Gece 2 sularında. Android/Media/com.whatsapp/WhatsApp/Databases bölümünde.

Hocam uçak moduna getirip yeniden başlatın telefonu sonra deneyin WhatsApp'a girmeyi. Yine olmuyorsa önceki günün yedeği zaten otomatik alınıyor. Gece 2 sularında. Android/Media/com.whatsapp/WhatsApp/Databases bölümünde.

Hocam artık WhatsApp sil yükle yaptığım için zaten açılıyor geri nasıl yükleyeceğim mesajları com. Aero ve com. WhatsApp var dediğiniz yerlere geldikten sonra dosyalar çıkıyor Crypt14 falan yazıyor onlari nasıl geri yükleyeceğim?

WhatsApp Web'den geri getirme gibi bir şey var mı orada açıktı WhatsApp hesabım ve WhatsApp'ı silerken 2.69 GB'lik veri silinsin mi diyordu sildirmedim geri getirme şansım var mı WhatsApp Web'den falan?

Son düzenleme:
Hocam artık WhatsApp sil yükle yaptığım için zaten açılıyor geri nasıl yükleyeceğim mesajları com. Aero ve com. WhatsApp var dediğiniz yerlere geldikten sonra dosyalar çıkıyor Crypt14 falan yazıyor onlari nasıl geri yükleyeceğim?

WhatsApp Web'den geri getirme gibi bir şey var mı orada açıktı WhatsApp hesabım ve WhatsApp'ı silerken 2.69 GB'lik veri silinsin mi diyordu sildirmedim geri getirme şansım var mı WhatsApp Web'den falan?
Tamam işte, com.aero kısmı önceki WhatApp'ınızdan kalma. Orijinal WhatsApp'ı silin ve Android/Media/ dizinine com.whatsapp adlı bir klasör oluşturun. Onun da içine sırasıyla WhatsApp/Databases klasörlerini kurun. Önce WhatsApp sonra onun içine Databases yani. Ardından com.aero'daki Databases içindeki her şeyi kopyalayın yeni oluşturduğumuz Databases klasörü içine. Şimdi WhatsApp'ı Play Store üzerinden indirin. Kurulumu yapın, zaten soracak size yedek var yükleyelim mi diye. Sonra tekrar konuşalım..

Tamam işte, com. Aero kısmı önceki WhatApp'ınızdan kalma. Orijinal WhatsApp'ı silin ve Android/Media/ dizinine com. WhatsApp adlı bir klasör oluşturun. Onun da içine sırasıyla WhatsApp/Databases klasörlerini kurun. Önce WhatsApp sonra onun içine Databases yani. Ardından com. Aero'daki Databases içindeki her şeyi kopyalayın yeni oluşturduğumuz Databases klasörü içine. Şimdi WhatsApp'ı Play Store üzerinden indirin. Kurulumu yapın, zaten soracak size yedek var yükleyelim mi diye. Sonra tekrar konuşalım.

Hocam çok teşekkür ederim oldu sayenizde bunları şimdi yedeklesem Aero'ya geçirebilir miyim sıkıntı olur mu?

Tamam işte, com. Aero kısmı önceki whatapp'ınızdan kalma. Orijinal WhatsApp'ı silin ve Android/Media/ dizinine com. WhatsApp adlı bir klasör oluşturun. Onun da içine sırasıyla WhatsApp/Databases klasörlerini kurun. Önce WhatsApp sonra onun içine databases yani. Ardından com. Aero'daki databases içindeki her şeyi kopyalayın yeni oluşturduğumuz databases klasörü içine. Şimdi WhatsApp'ı Play Store üzerinden indirin. Kurulumu yapın, zaten soracak size yedek var yükleyelim mi diye. Sonra tekrar konuşalım.

Bende öyle bir şey çıkmıyor direk Google Drive yedekleme ekranı geliyor hesap seçiyorum yedek bulunamadı diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı