WhatsApp mesajları gitmiyor

mertcan.dmn81

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımla konuşuyorduk. Bir anda mesajlarımız birbirimize gitmemeye başladı. WhatsApp üzerinden diğer kişilerden mesaj alıp yollayabiliyoruz veya Instagram üzerinden birbirimize mesaj yollayabiliyoruz. Sorun nedir ve nasıl çözülür?

Uygulama ayarlarından veriyi sil yapın. Cihazınızdan silinmez sadece sıfırlanır. Olmaz iste güncellemeleri kontrol edin ve yeniden yükleyin

Uygulama ayarlarından veriyi sil yapın. Cihazınızdan silinmez sadece sıfırlanır. Olmaz iste güncellemeleri kontrol edin ve yeniden yükleyin.

WhatsApp'ı silip bir daha indirmenizi tavsiye ederim veya WhatsApp çökmüş olabilir.

Mesajlarım kaybolsun istemiyorum ve yedeklemeye de güvenmiyorum. Birkaç kez sohbetim kayboldu da. Sohbetlerim kaybolmasın ne yapmam lazım bilmiyorum.

Arkadaşım Aero kullanıyormuş mesajları yedeklese normal WhatsApp'a geçmek istese geçebilir mi yoksa yeniden Aero mu indirmesi gerekir acaba.

Aero yedekleri hakkında bir bilgim yok. Aero güvenlir değil zaten. Tandığım kişilerin başına Aero yüzünden istemleri dışı başkalarına mesaj yazılmıştı.

Aero yedekleri hakkında bir bilgim yok. Aero güvenlir değil zaten. Tandığım kişilerin başına Aero yüzünden istemleri dışı başkalarına mesaj yazılmıştı.

Çok teşekkür ederim arkadaşım WhatsApp Web'den çıkış yapınca durumlar normale döndü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı