WhatsApp mesajlarını IPhone'dan Android'e taşıma

ssumizu

Picopat
Daha fazla  
Merhaba IPhone'dan Android geçiş yaptım. WhatsApp mesajlarımı ve içinde ki Media bir türlü taşıyamıyorum. İlk açılışta yapılıyormuş sanırım ben bilmiyordum telefonu kurdum sıfırlamak istemiyorum. Android taşı ve Smart Switch işe yaramadı. Alt tarafı mesajları diğer telefona taşıncak ne kadar zorlaştırmışlar durumu. Forumda ve internette bayağı araştırdım bunların dışında bir çözüm bulamadım. 3. part uygulamalarda çok pahalı. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Kaç gündür uğraşıyorum bir türlü çözemedim. Kablo bile aldım geçiş için ama olmuyor. (Android 14 sistemi yeni telefonun - iOS 15 eskisinin)

Telefonu sıfırlaman gerekiyor. 1 gün harcadım ama yapamamıştım ben de. Telefonu sıfırla bu videoyu izle yanında Type-C to ligtning kablosu olsun. Yedekleme yapmayı unutma
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonu sıfırlaman gerekiyor. 1 gün harcadım ama yapamamıştım ben de. Telefonu sıfırla bu videoyu izle yanında Type-C to ligtning kablosu olsun. Yedekleme yapmayı unutma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonu kurdum her şeyi başka yolu yok mu? Ya da Android yaptıklarımı yedek alırsam her şeyi yedekliyor mu uygulamaları falan. Sıfırlayıp tekrar yüklerim olmadı. Giderse bunlar üzüleceğim. :(

Telefonu kurdum her şeyi başka yolu yok mu? Ya da Android yaptıklarımı yedek alırsam her şeyi yedekliyor mu uygulamaları falan. Sıfırlayıp tekrar yüklerim olmadı. Giderse bunlar üzüleceğim. :(
Bilmiyorum hocam ben de öyle yaptım sonradan uygulamaları yükledim

Geri
Yukarı