Çözüldü WhatsApp mobil veriyle yedekleme yapmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
iOS

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
iCloud'a WhatsApp yedeğimi almam lazım. Mobil veri açıkken yedekle'ye bastığımda "Yedekleme Duraklatıldı, Wi-Fi bağlantısı bekleniyor" şeklinde hata veriyor.

Wi-Fi bağlantım çok kötü, 0.3 upload alıyorum. Bu yedeği mobil veriyle almanın bir yolu var mı? Eskiden alıyorduk.

Çözüm
Yardımınız için teşekkür ederim. Burası açık bende de.

Rica ederim.
Ayarlar > hücresel > iCloud Drive > enabled.

Sonra:

WhatsApp > ayarlar > sohbetler > sohbet yedeği > yedekleme bağlantısı > Wi-Fi ve hücresel.

Bunları yaptıktan sonra manuel olarak yedeklemeyi başlatırsanız sorunun çözülmesi lazım.

Bunu da deneyebilirsiniz.
Telefon ayarlarına gidip “whatsapp” uygulamasının ayarlarına bakabilir misiniz?

2834E697-A119-42BE-826B-CD4AABAFB70E.jpeg

Bunun açık olması lazım mobil veriyi kullanabilmesi için. Eğer değilse bunun dışında bir bilgim yok.

Yardımınız için teşekkür ederim. Burası açık bende de.

Rica ederim.

Sonra:

WhatsApp > ayarlar > sohbetler > sohbet yedeği > yedekleme bağlantısı > Wi-Fi ve hücresel.

Bunları yaptıktan sonra manuel olarak yedeklemeyi başlatırsanız sorunun çözülmesi lazım.

Son düzenleme:
Çözüm
İlginçtir, klasik olan "telefonu bi kapat aç düzelir" çözümünü denedim. Düzeldi :D
Rica ederim.

Sonra:

Teşekkürler. Dediğiniz ayarlar bende açıkmış ama aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için faydalı bir mesaj olmuş, elinize sağlık :)

Dediğim gibi saçma bir şekilde yeniden başlatmayla düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı