WhatsApp ne yapmaya çalışıyor?

Bence siz eziklik kompleksi yaşayan bir insansınız. Bir doktora görünmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Daha önce dediğim gibi verilerim çok özel dediğimden değil whatsapp giderek tekel olmasından, Mark'ın daha önce veri satmaktan yargılanmasından ve insanları veri olarak gören zihniyetten rahatsız olduğum için kaldırdım. Kimsenin umrunda olmadğımı zaten biliyorum zeki şey zaten bizi veri olarak görüyorlar diyorum.

O signal denen uygualamayı daha önce duymamıştım. Evet haber yapılmasa duymazdım. Bunun konuyla alakası ne peki? Ne kadar aptalca bir argüman. Benim bir şeyi Elon Musk'ın attığı tweet sayesinde öğrenmem neyi değiştiriyor? Signal kullanmak için onu yazan insan olmak mı lazım? Daha önce bilmek üstün ırk belirtisi mi?

Haber yapılmasa kabul etmeyecektim çünkü zaten bu olaylardan önce kabul etmeyip silmiştim. Herkesi aptal yargılarınızla öyle olsa böyle yapacaktın zaten :( tavrınızı bence bir kenara bırakın. Öyle olmadı öyle yapmadım yeter artık.

İlk mesajlarda iğneliyici ve aşağılayıcı bir tavır takınan insana da saygının zerresini göstermiyorum. Burası reddit olsa çok daha özgürce konuşurdum ama bu da sizin şansınız.
Sen internet kullanma daha iyi zararlı verilerini çalarlar. Özel veriymiş. Bu siteye bile Google'dan giriyorsun daha veri diyorsun ya anlamıyorum valla. Bir konu hakkında gram fikri olmayıp yorum yapanları bir de Mark sizi görmezse WhatsApp'ta üzülebilir çok önemlisiniz onun için. Saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum. Hiçbir aşağılama kullanmadım sizlere karşı olabildiğince düzgün bir dille konuştum. Aslında denecek çok şey var ama yazı dili ile anlatılması zor.

Sen internet kullanma daha iyi zararlı verilerini çalarlar. Özel veriymiş. Bu siteye bile Google'dan giriyorsun daha veri diyorsun ya anlamıyorum valla. Bir konu hakkında gram fikri olmayıp yorum yapanları bir de Mark sizi görmezse WhatsApp'ta üzülebilir çok önemlisiniz onun için. Saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum. Hiçbir aşağılama kullanmadım sizlere karşı olabildiğince düzgün bir dille konuştum. Aslında denecek çok şey var ama yazı dili ile anlatılması zor.

Microsoft Edge üzerinden giriyor ama yine de sen bilirsin :D

Olay özel veri değil diyorum o kadar yazı yazdım hala aynı şeyi söylüyor. Ne diyeyim ki sana banlanmadan. Hala aynı şeyleri mırıldanıyor ahahahahahahhahaha.

Microsoft Edge üzerinden giriyor ama yine de sen bilirsin :D
Telefonunda da eminim Edge kullanıyordur 😂. Bir de illa ki Google kullanıyor. İnterneti kullanıp da Google kullanmayan bir insan yok. Bu veri dediğiniz şeyleri Google yıllar öncesinden aldı zaten bizlerden.

Olay özel veri değil diyorum o kadar yazı yazdım hala aynı şeyi söylüyor. Ne diyeyim ki sana banlanmadan. Hala aynı şeyleri mırıldanıyor ahahahahahahhahaha.
Sen dediğimi yap internet kullanma bir kırsal alana yerleş kendi ürünlerini üret, tüket öyle yaşayabilirsin. Daha güvende olursun Mark da senin görüşünü görünce belki çok üzülür ve gidip sözleşmeyi iptal eder. Adam sosyal medyanın kurucusu tekel olmasını istemiyorum demişsin. Mark istese gider o Signal'ı de satın alır adam için para bile değil o tür şeyler. Bütün sosyal medya platformlarını adam bu yüzden alıyor zaten. Kendi ekosistemini oluşturmak için. Girişimci olduğu için. Sen adamı gördüğün göze bak. O olmasa şuan burada bir forumda da olmazdık zaten. Sosyal medyanın kurucusu birisi. Adamı övmek değil amacım tabii ki yaptığı kötü şeyler de var olacaktır da insan sonuçta o da ama hiçbir şeyden haberin olmamasına rağmen bir haberi görüp ona destek çıkanlarla birlikte hareket etmen Mark'ı batırmaz. Batırmayı geçtim sosyal medyanın büyük bir kısmı adamın zaten. Kitle ne tarafa giderse orayı satın alıyor. Signal'e mi gittiniz orayı da alır adam için sorun değil yani onu anlatmaya çalışıyorum.

@Ruh Adam hayatında başarılar kardeşim. Bu Mark'ı sen batırırsın ben sana güveniyorum. Yarın o gittiğin Signal de satılınca bana etiket atarsın. Verilerini iyi sakla bak. Devir kötü kolla veriyi.

@Ruh Adam Telefondaki uygulamalarını söyler misin? Tabii verilerini paylaşmanı istedik ama kusura bakma. Merak ediyorum. Gidip bütün hepsinin sözleşmesini sana detaylı şekilde atacağım. Bakalım nelere izin vermişsin zaten öğrenelim ne dersin? Verilerini daha iyi korursun bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı