WhatsApp profil fotoğrafı büyüdü

onurdd1

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ee nasıl anlatsam bilemiyorum. WhatsApp'ım böyle oldu. Hiçbir şekilde böyle bir güncelleme gelmemiş. Baktım çevremdeki hiç kimsede bu özellik yok?

Telefon numarasını kapatmak için yapmadım bu arada zaten hata bu. Fotoğraf büyümüş.

Dosya Ekleri

• 3FF97029-B04A-4FF7-85B1-DAF8ECACEB2C.png
    3FF97029-B04A-4FF7-85B1-DAF8ECACEB2C.png
    267,1 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ee nasıl anlatsam bilemiyorum. WhatsApp'ım böyle oldu. Hiçbir şekilde böyle bir güncelleme gelmemiş. Baktım çevremdeki hiç kimsede bu özellik yok?

Telefon numarasını kapatmak için yapmadım bu arada zaten hata bu. Fotoğraf büyümüş.
Tüm kişiler mi böyle yani başka bir kişinin profil fotoğrafı da mı böyle gözüküyor?

Uygulamayı silip yüklemeyi dene.

Kaç kere denedim. Belli ki bu büyük bir bug sunucularda sıkıntı falan oldu. Ama tek bende olması garip. Sorun cihazdan veya internetten kaynaklanmıyor cihaz 0 ve yeni internet bile aldım olmadı.(zaten alacaktım yanlış anlamayın)
Whatsapp Web'den girip baktığında da öyle mi?

Geri
Yukarı