WhatsApp resmi olmayan uygulama hatası veriyor

rashnikko

Hectopat
Merhaba, annemin cihazında WhatsApp uygulamasını Google Play üzerinden indirmiş olmama rağmen resmi olmayan uygulama hatası verdi ve hesaptan çıkış yaptı. WhatsApp'a yazınca zaten geri dönüş yapılmıyor, gördüğüm kadarıyla çok kişi yaşamış bunu. Güncelleme vs. ile çözülebilecek bir şey mi sonrasında WhatsApp'ın kendi sitesinden APK indirme yaptım sorun devam ediyor. Başına gelen illaki vardır çözüm bulabilen var mı?

Başka telefondan hesaba girmeyi denediniz mi?
denemedim, maalesef deneyebileceğim ekstra bir cihazım yok. bu arada bahsettiğim cihaz huawei marka ve gspace aracılığıyla whatsapp kullanıyorum. fakat sonuç olarak orijinal google playden indirilen whatsapp uygulamasını kullanıyordum, huawei ile alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü her marka cihazda bu sorunu yaşayan forumlara rastladım. siz ne dersiniz?

Başka telefondan hesaba girmeyi denediniz mi?
ve benim kendi kullandığım cihazda huawei çok memnunum ve bir sıkıntı yaşamadım. bu sorun annemin cihazında oluştu.

Benim henüz kapanmadı ama eli kulağındadır. Mecbur Telegram'a geçiş yapacağız ve bu çok güzel hiç değilse siyonist manyakların ürünlerinden birinden daha kurtulmuş olduk.

Benim henüz kapanmadı ama eli kulağındadır. Mecbur Telegram'a geçiş yapacağız ve bu çok güzel hiç değilse siyonist manyakların ürünlerinden birinden daha kurtulmuş olduk.
ben çözdüm fakat tüm huawei kullanan arkadaşlarımla whatsapp sorununu çözmemize rağmen telegramdan konuşuyoruz. tasarım kullanışlılık her şeyiyle çok daha harika.

Nasıl çözdünüz acaba?

Nasıl çözdünüz acaba?

Nasıl çözdünüz acaba?
cihazın bölge ayarını çin honkong yaptıktan sonra whatsappı indirip giriş yapın. sonrasında bölgeyi geri düzeltebilirsiniz. veya başka cihazınız varsa oradan girip cihaz bağla yaparak telefonunuzu bağlayın ikisindede açık dursun. mesela ben hem tablette hem telefonda kullandığımdan direkt tablete kurdum telefona paylaştım whatsappı.

cihazın bölge ayarını çin honkong yaptıktan sonra whatsappı indirip giriş yapın. sonrasında bölgeyi geri düzeltebilirsiniz. veya başka cihazınız varsa oradan girip cihaz bağla yaparak telefonunuzu bağlayın ikisindede açık dursun. mesela ben hem tablette hem telefonda kullandığımdan direkt tablete kurdum telefona paylaştım whatsappı.
Bölge ayari tutmadı maalesef. Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı