WhatsApp sessizdeki gruplardan bildirim gelmiyor

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Son zamanlarda WhatsApp'ta sessize aldığım grupların hiçbirinden bildirim gelmiyor. Eskiden sessize alma menüsünde bildirim göster tiki vardı şu anda böyle bir seçenek yok. Bunun ayrı bir ayarı mı geldi yoksa direkt kaldırıldı mı saçma sapan bir şekilde?

Konuyu güncellemek yasak mı bilmiyorum ama aynı konudan sorun yaşıyorum. Eskiden sessize alırken bildirimleri göster seçeneği vardı. Şu an onu kaldırdılar. Sessize aldığımız grubu, WhatsApp'a girmeden mesajı göremiyoruz. Çok can sıkıcı.
Şu an fotoğraftaki bildirimleri göster seçeneği yok.

1706126923287.png

Konuyu güncellemek yasak mı bilmiyorum ama aynı konudan sorun yaşıyorum. Eskiden sessize alırken bildirimleri göster seçeneği vardı. Şu an onu kaldırdılar. Sessize aldığımız grubu, WhatsApp'a girmeden mesajı göremiyoruz. Çok can sıkıcı.
Şu an fotoğraftaki bildirimleri göster seçeneği yok.

Eki Görüntüle 2095684
Ben de kimseye anlatamadım bu konuda bunu😃 Çok saçma yapmışlar neden kaldırdılar acaba? Sınıf grubundan mesaj sesi gelmesin istiyorum bu sefer de tüm mesajlari 1 gün sonra ancak görüyorum...

Güncelleme, şu anda denedim. Gruba tıklayıp özel bildirimleri böyle yaparsan ses gelmiyor ve yukarıda beliriyor mesajlar.
Screenshot_20240125_124341_WhatsApp.jpg

Ben de kimseye anlatamadım bu konuda bunu😃 Çok saçma yapmışlar neden kaldırdılar acaba? Sınıf grubundan mesaj sesi gelmesin istiyorum bu sefer de tüm mesajlari 1 gün sonra ancak görüyorum...

Güncelleme, şu anda denedim. Gruba tıklayıp özel bildirimleri böyle yaparsan ses gelmiyor ve yukarıda beliriyor mesajlar.Eki Görüntüle 2096160
iPhone'da öyle bir yer bulamadım. :(

Geri
Yukarı