WhatsApp sohbetinde daha önce konuşulmuşsa eski tarih gözükür mü?

Daha fazla  
Arkadaşlar sevgilim bana bir SS attı. İş yerindeki bir tane adama bir şey sorması gerekiyordu bana da SS attı ne yazdığını görmem için. Ve çok şaşırdım yukarıda 8 Aralık 2022 yazıyor... Anlam veremedim sorduğumda daha önce hiç konuşmadım demişti ama benim bildiğim sadece önceden konuştuğu kişilerde böyle olur. Yanlış mıyım bilen biri aydınlatabilir mi? Hiç yazışmadığınız birisinde yukarıda böyle bir tarih çıkar mı?

Dosya Ekleri

• IMG_4660.jpeg
    IMG_4660.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 151
Arkadaşlar sevgilim bana bir SS attı. İş yerindeki bir tane adama bir şey sorması gerekiyordu bana da SS attı ne yazdığını görmem için. Ve çok şaşırdım yukarıda 8 Aralık 2022 yazıyor... Anlam veremedim sorduğumda daha önce hiç konuşmadım demişti ama benim bildiğim sadece önceden konuştuğu kişilerde böyle olur. Yanlış mıyım bilen biri aydınlatabilir mi? Hiç yazışmadığınız birisinde yukarıda böyle bir tarih çıkar mı?

O tarihte kaydetmiş büyük ihtimalle.

O kişiyi rehbere kaydettiği tarih.

Mavi tik olmuş adamın cevabını sen istemeden atmadıysa sall o ilişkiyi bak keyfine .

Kovaladıkça kaçar ilgilenmeyi kesmelisin sana bir arkadaş tavsiyesi.

Ayrıca dostum 8 aralık 2022 de kaydetmiş. Kaç aydır hiç konuşmadan öyle mi durmuş numara ?

Hikaye!
Şüphende haklısın. Üzülme oyun yapma sırası bizde.

Birini kaydettikten sonra olur, hatta daha eskiden kaydetseydi bir iki tane daha olurdu o sarı kutucuktan.

Güvenebilirsin yani.
Güvenip güvenmeyeceği konusu burada biraz farklı. Burnumu sokmak gibi olmasın fakat:

Sevgilisi o işe 8 Aralık 2022 tarihi ve o tarihten itibaren başladıysa evet, büyük ihtimal bu kaydettiği kişi iş yerinden biridir.

Fakat sevgilisi o işe yakın zamanda başladıysa iş yerindeki kişiyi o iş yerine yakın zamanda başlamasına rağmen 2022 yılının aralık ayında kaydetmesi şüpheli diyebiliriz.

Mavi tik olmuş adamın cevabını sen istemeden atmadıysa sall o ilişkiyi bak keyfine.

Kovaladıkça kaçar ilgilenmeyi kesmelisin sana bir arkadaş tavsiyesi.

Ayrıca dostum 8 Aralık 2022 de kaydetmiş. Kaç aydır hiç konuşmadan öyle mi durmuş numara?

Hikaye!
Şüphende haklısın. Üzülme oyun yapma sırası bizde.

Hocam konuyu bilmiyoruz sizde amma paranoyakmışsınız :D

Geri
Yukarı