WhatsApp tanımadığım bir numaradan gelen linke tıkladım

pixally91

Femtopat
Daha fazla  
Az once +92'li bir görüntülü arama aldım ve mesaj atarak kim olduğunu sordum ve bana linkten ilk departmanıyız filan diye bir mesaj ve link gönderdi bende yanlışlıkla atılan linke bastım ve tam açılmadan çıktım bir sorun olur mu? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
muhtemelen scammerdır linke tıklayınca bir şey olacağını sanmıyorum oraya kişisel bilgini vs girmeni istiyor olabilirler ama sen yinede bir virüs taraması yap

Link daha yüklenemeden çıktıysan bir sorun olacağını düşünmüyorum, bu tarz numaralara itibar etme hiç direkt engelle geç. Son zamanlarda yurt dışından baya bir arama geliyor herkese.

Link daha yüklenemeden çıktıysan bir sorun olacağını düşünmüyorum, bu tarz numaralara itibar etme hiç direkt engelle geç. Son zamanlarda yurt dışından baya bir arama geliyor herkese.
sonrasında direkt engelledim zaten de linke tıkladığım için bir şey olur mu diye merak ettim

muhtemelen scammerdır linke tıklayınca bir şey olacağını sanmıyorum oraya kişisel bilgini vs girmeni istiyor olabilirler ama sen yinede bir virüs taraması yap
nereden yapabilirm

Yeni konular

Geri
Yukarı