Çözüldü WhatsApp toplu mesaj nasıl gönderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba. WhatsApp üzerinden rehberimde kayıtlı olan herkese toplu bir şekilde mesaj göndermek istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim?

Çözüm
Merhaba. WhatsApp üzerinden rehberimde kayıtlı olan herkese toplu bir şekilde mesaj göndermek istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim?
WhatsApp > Diğer seçenekler > Yeni toplu mesaj'a gidin. Eklemek istediğiniz kişileri aratın veya seçin. Onay işaretine dokunun. Bu işarete dokunduğunuzda yeni bir toplu mesaj listesi oluşturulur.
Bunu nasıl yapabilirim?
WhatsApp > Diğer seçenekler > Yeni toplu mesaj'a gidin. Eklemek istediğiniz kişileri aratın veya seçin. Onay işaretine dokunun. Bu işarete dokunduğunuzda yeni bir toplu mesaj listesi oluşturulur.

Çözüm
Teşekkür ederim. Şirket hattından tüm müşterilere "Geçici olarak hizmet vermiyoruz." mesajı göndereceğim fakat rehberde çok fazla kişi kayıtlı. Tek tek seçmek yerine bir tuşla herkesi seçme imkanı var mı?

Geri
Yukarı